Starší dorast ukončil letnú prípravu

tka

Starší dorastenci ukončili letnú prípravu. Na trávniku Nitry porazili mladších dorastencov 2:4. Na domácej pôde privítali mužský káder Domina, ktorý zdolali 1:0. Už túto sobotu odštartujú Interisti II. ligu SD U19 ZsFZ. Súperom zverencov trénera Romana Koňušíka v 1. kole bude MFK Skalica. Zápas hraný v sobotu 4.8.2018 má výkop o 10.00 h.

28.7. Inter U19 – Domino “A” 1:0 (0:0)
G: Eduardo

Zostava FK Inter: Škoda (46. Gálik) – Wiesner, Lorincz (46. Mánik), Kučerka, Kliment, Vaktor (46. Krajčír), Kobal, Eduardo (76. Polakovič), Polakovič (46. Bubeník), Zeleník, Pollák (46. Trnka)
 
Roman Koňušík, tréner U19“Generálka na ligu nám vyšla výborne, keď sme proti ťažkému súperovi dokázali dominovať a zároveň zvíťaziť vďaka tímovosti, nasadeniu a vášni. Dôležité je, že sme sa pred začiatkom súťaže dobre naladili, ďalšie víťazstvo nám dodalo sebavedomie, ale rozhodujúce bude dobre “vykročiť” v súťaži, na ktorú netrpezlivo čakáme. Aj tento zápas bol pre nás poučný a v tréningovom procese budeme naďalej zveľaďovať našu hru.”
 

24.7. Nitra U17 – Inter U19 2:4 (1:1)
G: Černák 2, Kobal, Polakovič

Zostava FK Inter: Škoda (41. Gálik) – Mánik (36. Wiesner), Lorincz, Kučerka, Kliment, Kormaník, Kobal (71. Zeleník), Vaktor, Černák, Zeleník (55. Repčák), Repčák (41. Polakovič)
 
Roman Koňušík, tréner U19: “Odohrali sme veľmi solídny zápas. Prvý polčas bol vyrovnaný, i keď na lopte sme boli mierne dominantnejší. Do druhého polčasu súper prestriedal a boli sme lepším družstvom. Bola to zaujímavá konfrontácia, obe družstvá sa snažili o útočné poňatie hry a napádanie súpera. Preto vznikali aj nepresnosti. My sme mohli byť ešte trošičku trpezlivejší v prechodovej fáze do útoku, ale celkovo som spokojný, či s prístupom, nasadením i futbalovosťou.”