Tomášov sme zdolali päťgólovým rozdielom

Dnes sme o 14:00 doma v Stupave prívítali účastníka 3. ligy Bratislava ŠK Tomášov. Po streďajšej výhre nad Rovinkou sme si chceli pripísať ďalšie víťazstvo.

dsc_0529-2

Hneď v prvom polčase sa nám podarilo streliť súperovi 3 góly a rozhodnúť tak o našom jasnom triumfe. O prvopolčasové zásahy sa postarali Jakub Šulc, Issa Adekunle a Andrej Labuda. V druhom polčase náš jasný triumf spečatili Patrikovia Kochan a Špak. Pred posledným prípravným zápasom proti ŠK Brno Líšeň (24.2. o 11:00 v Stupave) sme sa tak proti treťoligovému Tomášovu naladili ďalším jasným víťazstvom.

FK INTER BRATISLAVA – ŠK Tomášov 5:0 (3:0)

Góly: 15. Šulc, 29. Adekunle, 35. Labuda, 62. Kochan, 74. Špak
Zostava 1. polčas: Kollár (46. Strelčík) – Labuda (62. Špak), Šalata (57. Petráš), Štrba, Tóth (46. Fedor) – Kochan, Baldovský (62. Kanu), Bezák (21. Osmani) – Adekunle (57. Stanley), Šulc (46. Prekop), Klooster (67. Obiechina)

Autor: Matej Kraus