U 7 dala na turnaji viac ako 80 gólov!

Kategória U 7 sa zúčastnila turaja v Lužiciach u Hodonína, ktorý ovládla s bilanciou 6 výhier a žiadna prehra. Turnaj dokázali ovládnuť s neuveriteľným skóre 81:19.

FK Inter Bratislava U 7 – MFK Skalica 12:4
FK Inter Bratislava U 7 – Hodonín U6 5:0
FK Inter Bratislava U 7 – Hodonín U7 10:1
FK Inter Bratislava U 7 – MFK Skalica 9:7
FK Inter Bratislava U 7 – Hodonín U6 17:4
FK Inter Bratislava U 7 – Hodonín U7 28:3

GólyBergendi 11, Hesek 10, Hykš 2, Jedlička 6, Konečný 13, Marek 6, Meško 5, Mikeska 15, Schmidt 2, Špaňár 11
ZostavaMeško – Adam Bergendi, Gregor Jedlička, Jakub Schmidt – Daniel Konečný, Max Mikeska, Matej Špaňár – Lukáš Hykš, Lukáš Hesek, Tomáš Marek
Hodnotenie trénera Haburaja:
“Na tomto turnaji sme si prvýkrát vyskúšali hrať na 4 malé brány (3+0) a na 2 hádzanárske (3+1).  Hlavným cieľom tohto turnaja bolo, aby si chlapci s chuťou zahrali. Som spokojný s prístupom a výkonmi hráčov. Chlapci bojovali ako jedno mužstvo, nastrieľali veľa gólov a snažili sa vyhrať každý zápas, aj keď sa hralo bez tabuľky.”

Kategória U 8 odohrala počas soboty dve prípravné stretnutia. Prvé proti FK Rača a druhé proti Karlovke. V oboch zápasoch naši chlapci zvíťazili predsvedčivým rozdielom.

FK Inter Bratislava U 8 – FK Rača 40:4

GólyĎurian 7 , Janák 10 , Zabák 4 , Satúry 6 , Jager 1 , Kubla 4 , Majerský 4 , Hort 4
Zostava: Kubla – Janák (C), Zabák, Jager – Ďurian, Majerský, Satúry, Hort

FK Inter Bratislava U 8 – Karlova Ves 21:11

GólyJanák 5 , Martinus 5 , Gramblička 3 , Majerský 2 , Buček 2 , Ďurian 2 , Konečný 1 , vl.gól 1
Zostava: Špigút – Janák (C), Kadlečík, Kubla, Ďurian – Majerský, Konečný, Martinus, Gramblička, Buček

Kategória U 10 ukončila sezónu dvojicou prípravných zápasov proti Sencu a Senici.

FK Inter Bratislava U 10 – FK Senica 6:7 (4:3)
FK Inter Bratislava U 10 – MŠK Senec 8:2 (5:0)

GólyTakač 2, Valachy, Novák, Rajčan, Hesek; Takač 3, Morvay 2, Valachy 2, Hort
Zostava: Vrábel – Hajko, Morvay, Valachy, Bergendi, Kolev, Hudec, Novák, Takač, Rajčan, Hesek, Hort
Hodnotenie trénera Čintalu:
“Odohrali sme triangel – prípravné zápasy po súťažnom období. V týchto zápasoch sme sa zamerali na to, aby si chlapci mohli zahrať aj na iných postoch ako boli zvyknutí, pretože sú vo veku, kedy ešte nie je určené, ktorú hráčsku funkciu budú zastávať. Hralo sa systémom 6 + 1, 2 x 25 minút. Prvý zápas proti Senici sme v prvom polčase na súpera vyvíjali dostatok tlaku, avšak súper využil svoju rýchlosť a naše chyby v obrane a dostal sa do vedenia 2:0. Chlapci sa peknými kombinačnými akciami vedeli natoľko presadiť, že výsledok do polčasu otočili. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie my. Kombinačná hra a technická zručnosť prevyšovala z našej strany len 10 minút, potom sme úplne prestali hrať, málo pohybu s loptou a bez lopty využil náš súper vo svoj prospech, kedy potrestal každé naše zaváhanie. My sme sa z toho tlaku dokázali vzoprieť až 5 minút pred koncom, kedy chlapci znova začali hrať, no bohužiaľ, na výhru to nestačilo. Druhý zápas proti Sencu sme rovnako, ako každý jeden zápas začali napádať súpera hneď od začiatku. Súperovi sme komplikovali rozohrávku, kedy nedokázal vyjsť z vlastnej polovice ihriska. Prvý polčas tento zápas rozhodol, kedy sme jednoznačne dominovali po všetkých stránkach hry. Druhý polčas už nebol z našej strany taký dominantný, no chlapcom za veľmi dobrý výkon ďakujem. V oboch týchto zápasoch by som chcel vyzdvihnúť výkon nášho brankára, ktorý celý čas ukazoval nádherné zákroky a výbornú hru nohou.”

FK Inter Bratislava U 11 – MŠK Senec 20:7 (9:3)

Zostava: Man – Vejrik, Škriniar, Salaj, Kotucek, Rehuš, Herzog, Michalko, Pernička – Marek, Hupka, Nikolaj, Strečok, Poturnay, Karšňák, Brna
Hodnotenie trénera Ivanka:
“V zápase hranom na dvoch ihriskách systémom 5+1 sme boli celý zápas o niečo lepším tímom. Naša rozohrávka od brankára nebola úplne ideálna, pretože veľa prihrávok bolo nepresných. Moji hráči sa báli vypýtať si loptu a spoliehali sa, že to urobí vždy niekto iní. V druhom polčase sa to zlepšilo a súperovi sme loptu takmer nepožičali. Ten kondične už nestíhal. Malý priestor nás nútil hru rozťahovať čo sa nám však podarilo pochopiť až ku koncu zápasu.”