U10 a U11 na turnaji v Šamoríne

20170513_120141U11 (1.skupina)

Zápasy:
FK Inter BA – CŠFA Malacky ,,U12,, 1:3 (Góly: Bottán)
FK Inter BA – FC Vezsprém ,,U12,,1:4 (Gól:)
FK Inter BA – FC Eto Gyor ,,U12,,  1:1 (Gól: Kočan)
FK Inter BA – SDM Domino BA ,,U12,, 0:1

Zostava: Belašič (C), Harach, Iuhanyaková, Madej, Nilaš, Kočan, Jenčo, Jakubík, Zajac, Pék, Bottán

Hodnotenie turnaja: Turnaj v Šamoríne sme odohrali s o rok staršími súpermi čiže s U12. Postavili sme všetkých hráčov, ktorí boli rozdelení na 2 tímy. Naším cieľom bolo porovnať si výkony, hernú kvalitu ale aj individuálne schopnosti a zistiť, kde sa nachádzame. Zaspali sme prvé dva zápasy. S Malackami si dovolím tvrdiť, že na 3 obrovské hrubky našej defenzívy, by sme ten zápas zvládli. Druhý zápas ako cez kopírák 4 chyby – 4 góly. Keď hráte s o rok staršími, tak to vedia potrestať. Potom sme sa zobudili a myslím si, že posledné 2 zápasy sa nemáme začo hanbiť. Ukázali sme bojovnosť, nasadenie ale aj pekné kombinácie. Už nehovorím o tom, že s Gyorom mali výhru na dosah a Gyor skončil na 2.mieste. Škoda, zistili sme, kde sme, čo máme zlepšovať. Určite je to pre nás skúsenosť oťuknúť sa aj so staršími. Chcel by som pochváliť v mojom mužstve výkon Erika Haracha, ktorý určite nesklamal a podával vynikajúce výkony počas celého turnaja. Dominik Ivanko (tréner U11)

U11 (2.SKUPINA)

Zápasy:
FK Inter BA – MŠK Iskra Petržalka ,,U12,, 1:2 (Góly: Sivák )
FK Inter BA – FK Rača ,,U12,,1:4 (Gól: Sivák)
FK Inter BA – ŠK Záhorská Bystrica,,U12,,  1:3 (Gól: Marčík)
FK Inter BA – Ferencváros Budapešť  ,,U12,, 0:3 kont.

Zostava: Szőllős (C), Stratov, Hatina, Štefanovič, Repiský, Ragan, Sivák, Willems, Marčík, Hedrik

Hodnotenie turnaja: Turnaj v Šamoríne sme odohrali s o rok staršími súpermi čiže s U12. V prvom zápase s Iskrou Petržalkou sme odohrali viac než vyrovnanú partiu.
Dostali sme sa do vedenia po góle Siváka ale čo ma mrzí je, že sme povolili v koncentrácii a o výsledok sme prišli v závere zápasu. Duel s Račou sme začali krásnou futbalovou akciou od našej brány až zakončením, ktoré žiaľ neskončilo gólom. Od tohto momentu sme upustili a súper prebral taktovku, kde nás fyzicky väčší hráči predčili. V závere zápasu skorigoval druhým gólom a turnaji Sivák. Zápas so Záhorskou Bystricou bol o našich hrúbkach a nepresnostiach. Trošku som pomenil zostavu aby sme sa pobili o lepší výsledok ale nevyšlo nám to. Posledný zápas na turnaji sme odohrali s víťazom turnaja. Ukončili sme skôr napriek surovým zákrokom a nešportovému správania „Fradi“ Budapešť.

Boli tam náznaky kombinácie aj proti vekovo starším hráčom. V každom zápase sme mohli vyhrať ale sami sme si o to prišli. Ideme ďalej. Chcem vyzdvihnúť výkon Marčíka , ktorý ťahal naše útoky svojou rýchlosťou a vedením lopty. A vyrovnaný výkon Hatinu a Stratova. David Marko (tréner U6)

U10

Zápasy: Šamorín U11 , Vrakuňa U12 , Tomášov U12 , Dunajská Streda U12

Výsledky: 1:3 , 0:2 , 0:1 , 1:10