V dohrávke sme zvíťazili presvedčivým víťazstvom

gz0d0147

FK Inter Bratislava : ŠK Bernolákovo 7:0 (5:0)

Zostava FK Inter: Goga, Lörincz (60.Lopes) , Pollák, Sabo (75.Mánik), Majtán (46.Hrebačka), Dolan, Mahdioui, Petráš (60.Špak), Antošík, Križan, Lamine (53.Majcher)
Góly: 9. Petráš, 25. Antošík, 29. Majtán, 35. Pollák, 42. Lamine, 71. Majcher, 77. Dolán

Zostava ŠK Bernolákovo: Tóth, Šporánek, Husár (57.Alexik), Mendosa, Mader, Nagy, Senaši (C), Briška, Paštrnák, Drinka (19. Červenák), Krištofič

Rozhodovali: Vašš – Martinkovič, Kakaščik

Netradične v strede týždňa pod umelým osvetlením sme dohrávali odložené 11.kolo TIPOS III. Ligy Bratislava, v ktorom sme privítali ŠK Bernolákovo. Od prvej minúty sme sa zahryzli do súpera. Úvodný tlak sme zužitkovali už v 9. minúte, keď Majtán našiel presnou prihrávkou Petráša a ten sa zoči voči brankárovi hostí nemýlil – 1:0. Žltočierni nedali hosťom vydýchnuť, Dolánovu strelu spoza šestnástky skvele vyrazil Tóth. Onedlho to skúšal Majtán, jeho krížna strela tesne minula bránu hostí. V 25. minúte to skúsil z veľkej diaľky Antošík a jeho strela prešla až za chrbát Tótha – 2:0. Na bránu hostí sa valil útok za útokom, tentokrát sa na bránku rútil osamotený Sabo, brankár hostí bol tentokrát úspešnejší. V 29. minúte už bolo 3:0. Presný center Antošíka dokázal hlavou usmerniť Tomáš Majtán. V 35. minúte to už vyzeralo s hosťami z Bernolákova zle nedobre. Lamine vysunul Polláka, ktorý s prehľadom zakončil povedľa Tótha – 4:0.  Aktívny Sabo mohol pridať ďalší gól, avšak brankár hostí bol proti. Mimoriadne vydarený prvý polčas ukončil piatym gólom v zápase po najkrajšej akcii zápasu Lamine.

Úvod druhého polčasu naznačoval, že Interisti zo svojho nasadenia nepoľavia. Hrebačka, ktorý cez polčas vystriedal Majtána, sa pekne uvoľnil, našiel Polláka, ktorého strela mierila nad bránu hostí. Onedlho dostal Pollák ďalšiu šancu, tentokrát jeho strela išla vedľa brány. Hoci sa zápas odohrával na polovici súpera, gólovo sme sa dlhšie nevedeli presadiť. V 70. minúte to opäť Pollák skúšal, ale ani na dvakrát neprekonal Tótha. O minútu neskôr sa už skóre zápasu menilo. Po Lopesovej prihrávke sa do listiny strelcov zapísal aj Patrik Majcher – 6:0. V 76. minúte sme mali k dispozícii rohový kop, lopta sa dostala až na kopačku Dolána, ktorý prestrelil všetko čo mu stálo v ceste – 7:0. V 89. minúte mohli hostia zaznamenať čestný úspech, keď rozhodca odpískal pokutový kop. K lopte sa postavil sám faulovaný Mendosa, ale jeho strela minula Gogovu bránu. Na konečnom skóre 7:0 sa tak už nič nezmenilo a žltočierni si po výbornom výkone pripísali 3 body.

POSLEDNÝ ZÁPAS JESENNEJ ČASTI ODOHRÁME V SOBOTU 9. NOVEMBRA o 13:30 hod PROTI TÍMU FK SLOVAN MOST PRI BRATISLAVE v TC STUPAVA.