V generálke na ligu sme podľahli ŠK Líšeň

V dnešnom prípravnom zápase sme doma privítali českého súpera ŠK Brno – Líšeň.

s1090003

Pôvodne malo ísť o posledný prípravný zápas pred budúcotýždňovým zápasom proti Lokomotíve Košice. Keďže sa však prvé jarné kolo presunulo na 27. či 28. marca, najbližší ligový zápas odohráme až o dva týždne na trávniku Bardejova.
V dnešnom zápase sme vôbec nezačali dobre, keď už v 6. minúte otvoril skóre hosťujúci Michálek. Počas celého prvého dejstva sme si nevytvorili žiadnu stopercentnú šancu, no súper dokázal potrestať každú našu chybu. Druhý gól hostí pridal po skrumáži pred bránkou Smrčka.
Do druhého dejstva sme vstúpili ako iné mužstvo. Hráči bojovali o vyrovnanie. V 70. minúte dal gól nádeje Erik Prekop, ktorý zužitkoval perfektný pas od Jakuba Šulca. V závere mali ešte dobré šance Klooster aj Šulc, no gólom sa ani jedna z nich neskončila a víťazstvo si domov odniesli hráči ŠK Líšeň

FK INTER BRATISLAVA – ŠK BRNO – LÍšeň 1:2 (0:2)

Góly: 70. Prekop – 6. Michálek, 41. Smrčka
Zostava: Pastornický – Labuda, Petráš (C), Šalata, Tóth – Kochan, Baldovský (58. Klooster), Bezák (58. Prekop) – Adekunle (80. Amir), Šulc, Stanley (14. Elvis)