V poslednom domácom zápase privítame Skalicu

V poslednom 15. domácom zápase privítame v nedeľu Skalicu, ktorá má aj dve kolá pred koncom na druhej priečke jasné fortunaligové ambície. Ešte predtým sa  však v stredu predstavíme doma v Stupave, kde odohráme prípravný zápas proti AS Trenčín. 

gz0d0211

Tréneri sa ešte pred posledným domácim zápasom rozhodli pre prípravný zápas s AS Trenčín, ktorý odohráme v stredu o 14:00 na domácom štadióne v Stupave. V zápase by mali dostať príležitosť hráči, ktorí v posledných zápasoch neboli dostatočne herne vyťažení. Posledný zápas sme s AS odohrali vo februári v rámci prípravy na jarnú časť, no na Sihoti sme vtedy podľahli vysoko 0:7. Vstup na zápas bude voľný. 

Domáce zápasy môžeme zatiaľ v tejto sezóne hodnotiť iba pozitívne a veríme, že pozitívny bude aj ten posledný proti favorizovanej Skalici. Prvý vzájomný duel sme odohrali na štadióne Skaličanov, kde sme prehrali 1:2. V zápase nás vtedy poslal do vedenia pohotovým zakončením Erik Prekop, avšak dva góly v druhom polčase nás stáli dôležité body. Na jar ale dokazujeme, že sme vyspelejší, skúsenejší a doma ani vonku sa nemusíme obávať žiadneho súpera. Veď naša jarná bilancia hovorí za všetko: 7 výhier, 2 remízy a 2 prehry. Domáca derniéra tejto sezóny je na programe tentokrát netradične v nedeľu ale s tradičným výkopom o 17:00

Ceny vstupeniek:
Dospelý 3,00 eur
Zľavnený (seniori, ženy, ZŤP)  2,00eur