V Seredi sa zrodila remíza

V dnešnom, veríme že, naozaj poslednom prípravnom zápase sme sa stretli na umelej tráve v Seredi s domácim ŠKF.
dsc_0825-2
So Sereďou sme v poslednom jesennom kole prehrali na jej trávniku, po nevýraznom výkone vysoko 1:4. Po minulotýždňovom víťazstve nad AFC Nové Mesto sme sa chceli na domáci ligový zápas proti Mikulášu naladiť víťazne. Zápas v Seredi otvorili strelecky domáci, keď sa presadili v 38. minúte. Avšak v 46. už bolo vyrovnané, keď sa presadil striedajúci Šulc. Domáci sa potom opäť ujali vedenia, no na konečných 2:2 vyrovnal v 65. minúte opäť striedajúci Prekop. Pred budúcotýždňovým ostrým štartom proti Liptovskému Mikulášu sme tak so silnou Sereďou remizovali 2:2.

ŠKF Sereď – FK Inter Bratislava 2:2 (1:1)

Góly Inter: 46. Šulc, 65. Prekop
FK Inter: Pastornický – Tóth, Šalata, Štrba, Petráš – Adekunle Issa (75. Victor), Kochan (55. Špak), Kanu W. (55. Prekop) – Osmani (55. Stanley), Fedor (40. Šulc), Bezák

Autor: Matej Kraus Foto: Vanessa Hassová