V tomto týždni nás čakajú dva zápasy, už aj s novým trénerom

Počas minulého týždňa sa nám v prípravných zápasoch proti Petržalke a Trenčínu vôbec nedarilo. Šancu na nápravu budeme mať proti Rovinke a maďarskému súperovi z Dorogi. Oba zápasy už budú pod vedením nového trénera Jozefa Brezovského.

dsc_0383

Ako sme vás už včera informovali novým trénerom sa stal Jozef Brezovský, ktorý v minulosti pôsobil pri mládeži v FC Spartak Trnava alebo FK Senica. Nový kouč prichádza do nášho klubu s veľkým odhodlaním, “Prijať ponuku Interu Bratislava je veľký záväzok. Rozhodol som sa tak aj preto, lebo smer a filozofia klubu je mi blízka. Moje osobné ambície nie sú teraz podstatné, viem že klub bude odo mňa očakávať naplnenie vlastných ambícii, ktoré sú všetkým jasné. Nie som naivný a viem, že tlak na realizačný tím a kabínu bude veľký,” povedal Brezovský. Po príchode do nášho klubu nechce nikomu nič sľubovať, no jedna vec je po jeho príchode istá, “Nechcem nikomu nič sľubovať, jediné čo môžem garantovať je tvrdá a intenzívna tréningová drina, ktorú budeme s hráčmi každý deň praktizovať. V jarnej časti sa chceme prezentovať nie len dobrou hrou ale hlavne získavaním bodov. Potom samozrejme príde aj pokoj a istota do kabíny,” doplnil nový lodivod našej striedačky, ktorý prvýkrát povedie hráčov už v streďajšom zápase proti Rovinke.

Prvý z dvojice tohtotýždňových zápasov odohráme v stredu u nás doma v Stupave o 18:30 proti účastníkovy 3. ligy – Bratislava TJ Rovinka. Rovinka je v tejto sezóne v tabuľke na 10. mieste a na zostupovú zónu má náskok 8 bodov. Druhým súperom nám bude v sobotu o 11:00 maďarský druholigista z Dorogi. Pre nás to bude v rámci prípravy na jarnú časť už druhá previerka s maďarským súperom. Naposledy sme si zmerali sily s Mosonmagyaróvári TE 1904, s ktorým sme sa rozišli po remíze 2:2. Dva góly vtedy strelil Gabo Bezák

Program zápasov na najbližší týždeň:
14.2. o 18:30 TJ Rovinka – doma v Stupave (vstup voľný)
17.2. o 11:00 Dorogi – na štadióne súpera v Dorogi

Autor: Matej Kraus Foto: Vanessa Hassová