Víťazná séria pokračuje, Bardejov sme vyrabovali gólom z nadstavenia

Vďaka výhre nad Zvolenom sme sa v tabuľke posunuli už na 10. miesto. O ešte lepšiu pozíciu v našom jarnom boji sme sa chceli pokúsiť opäť vonku proti Bardejovu.

dsc_0394

Na zápas proti 7. tímu tabuľky sme cestovali o deň skôr, aby boli hráči v deň zápasu plne pripravení. Tréneri museli oproti víťaznej zostave proti Zvolenu urobiť dve zmeny. Mierne zranených Yema a Adekunleho nahradili Vojtech Tóth a Elvis Osmani. Domáci začali zápas aktívne a Pastornický musel byť hneď od začiatku zápasu v pozore. Nám sa v úvode príliš nedarilo a veľa našich útokov skončilo až príliš rýchlo na obrancoch súpera. V priebehu prvého dejstva však boli stále aktívnejší domáci a hoci sme v závere prvej štyridsaťpäť minútovky prebrali iniciatívu my, žiaden z našich náznakov sa gólom neskončil. Do kabín sa tak išlo za nerozhodného stavu 0:0.

Úvod druhého polčasu bol vyrovnaný ale náš výkon sa každou minútou zlepšoval. V 62. minúte prišla aj gólová odmena, keď sa do siete Gmittera presadil Bezák – 0:1. Po strelenom góle sa nám na dlhé minúty darilo držať súpera ďaleko od Pastornického, až kým neprišla 79. minúta a vyrovnávajú ci gól z kopačky Silvu Santosa – 1:1. Posledná desaťminutovka však bola ešte napínavá. Domáci sa snažili rozhodnúť, no napokon sme boli my tí, ktorí sme strhli vedenie na svoju stranu a vďaka gólu Kochana sme v Bardejove vyhrali 1:2 a naša víťazná séria sa predĺžila už na tri zápasy.

Partizán Bardejov – FK INTER BRATISLAVA 1:2 (0:0)

Góly: 79. Silva Santos – 62. Bezák 91. Kochan
Karty: 31. Šalata , 83. Klooster
Bardejov: Gmitter (C) – Jacko, Berežný, Belunek, Góra (64. Silva Santos), Nemergut, Sarki, Glebko (46. Siwahla), Didik, Hamuľak, Staško (90. Pangrác-Piter)
Inter: Pastornický – Tóth, Šalata, Petráš (C), Ben Shimon – Kochan, Baldovský, Elvis (61. Klooster) – Labuda, Bezák, Šulc
Rozhodovali: Ihring – Poláček, Poracký