Výsledky našich žiackych kategórií

FK Inter Bratislava U 12 – DAC Dunajská Streda 9:9  (3:4)

GÓLY: Borovský 3, Jenčo 2, Sivák 2, Bottán, Repiský
ZOSTAVA: Belašič / Smieško – Javorský / Repiský / Dornai / Hatina / Stratov / Iuhanyaková / Štefanovič / Harach – Jakubík ,,C,, / Zajac / Marčík / Gbelský / Kočan / Pavuk / Willems – Jenčo / Bottán / Sivák / Borovský / Ragan / Madej

Hodnotenie trénera Kapouna:
V 1.polčase sme nehrali dobre. Nevedeli sme si prihrať, čo bolo výsledkom nášho pohybu. Málo sme kombinovali, neboli dôrazní v súbojoch, odkopávali a zlé bránili. Čo môžem povedať a pochváliť sú výkony Štefanoviča, Gbelského a Jenča, ktorí sa pohybovali, dreli a chceli niečo spraviť v danom momente s loptou. Na druhom ihrisku Jakubíkova a Repiského snaha bola málo, aby niečo vytvorili. V 2.polčase sa naša hra mierne zlepšila, no stále to nebolo to čo cvičíme v tréningoch. Zlá rozohrávka od brankára, ľahké straty lôpt…Určite sme sa ale zlepšili po hernej stránke, vznikali zaujímavé kombinácie a taktiež sme sa dostávali do šancí. Určite sme odohrali lepší druhý polčas ako prvý, no ak všetci hráči nepodajú aspoň priemerný výkon, ťažko je hrať s tromi – štyrmi hráčmi, ktorí chcú niečo spraviť s loptou. Ako hovorím, od niektorých hráčov som čakal určite viac a musia si uvedomiť, že v najvyššej žiackej lige musia predvádzať iné výkony….Tento zápas hodnotím zatiaľ ako náš najhorší doterajší výkon.”

FC Petržalka – FK Inter Bratislava U 12 6:9  (4:7)

GÓLY: Sivák 3, Borovský 2, Dornai 2, Bottán 2, Repiský
ZOSTAVA: Belašič / Smieško – Javorský / Repiský / Dornai / Hatina / Stratov / Iuhanyaková / Štefanovič / Harach – Jakubík ,,C,, / Zajac / Marčík / Gbelský / Kočan / Pavuk / Willems – Jenčo / Bottán / Sivák / Borovský / Pék

Hodnotenie trénera Kapouna:
Myslím si, že 1.polčas bol na oboch stranách ihriska dobrý. Aj keď Belašičove mužstvo malo vstup do zápasu skvelý, súpera sme nepustili do ničoho a po pekne akcii viedli 1:0, no po 8 minútach sme prestali hrať čo sme chceli a po obrovských chybách sme prehrávali 1:3. Opäť sme po 10. minúte začali hrať, krátkymi prihrávkami a narážačkami smerom hore a peknými kombináciami otočili zápas na 4:3. Žiaľ v tomto zápase sme neboli dostatočne koncentrovaní a aj ustráchaní a z toho vyplynuli chyby, ktoré sa v U12 sa nemôžu stávať. Myslím si, že v 1.polčase bolo vyššie tempo hry (hralo sa hore – dole), ako v druhom polčase, čoho výsledkom je aj skóre polčas 7:4 konečný 9:6. V druhom polčase sme hrali skôr iba v stredovej zóne, malo sme sa pohybovali, nedostávali sme sa do zakončenia, tak ako by sme chceli, no to vyplynulo z nášho pohybu, resp. nepohybu. Na druhej strane veľmi dobre podržal mužstvo brankár Smieško, ktorý dostal jediný gól aj to z penalty.

21462852_1825027360844293_6636649658876724351_n-1

FK Inter U13 – FC DAC DUnajská Streda 1:0 (1:0)

Gól: Pápay
Zostava: Palenčár,Olejár,Halász,Ratica,Jelínek ©,Krutek.Petrovaj,Mikita M..Blahušiak,Pápay,Vysocký
Striedali:  Kopča,Gombos,Moravčík,Mikita J.Pyšný,Tondra,Grúber,Vaňo,Makky,Koller

Hodnotenie trénera Sekota:
Dnes sme v dohrávke prvého kola, privítali doma mužstvo FC DAC Dunajská Streda. Prvý polčas bol v našej režii, len škoda, že sme sa gólovo presadili len raz a to v 28 min. Pápayom. Druhý polčas, nám vôbec nevyšiel, hrali sme úplne niečo iné, ako sme si povedali cez prestávku.

FC Petržalka – FK Inter U13 0:0 (0:0)

Zostava:
Grúber,Lichá, Halász,Ratica,Jelínek © ,Pyšný,Petrovaj,Mikita M, Blahušiak,Krutek,Pápay
Striedali: Palenčár, Moravčík,Ondruš,Mikita J.Tondra,Olejár,Vysocký,Koller

Hodnotenie trénera Sekota:
Dnes sme odohrali ďalší MZ proti chlapcom z FC Petržalky. Bol to veľmi dobrý zápas zásluhou oboch mužstiev, jedine čo tomu chýbalo boli góly.

FK Inter U 14 – Slovan Levice 5:2 (3:1)

Góly: Hric 3, Harceg, Aidi
Zostava: Klimek A., Halcin, Dobrovodsky (36. Bazelides), Polak, Šumsky, Vejřík, Tarana (55.Drabek),Harceg, Krchnak (58.Drzik),Aidi (62.Kudlicska), Hric

Hodnotenie trénera Majerníka:
“Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, aj keď náš súper vysoko napádal, trpezlivou hrou už od brankára sme sa postupným útokom dostávali do stredovej zóny. Ďalej aktívnou  hrou sme získavali lopty už na súperovej polovici a peknými kombinačnými akciami sme sa dostavali do vyložených šancí. ( 3 z nich sme premenili a ďalšie ostali nevyužité). Zbytočnu stratu lopty v stredovej zóne, súper využil na rýchly protiútok a jedinú šancu prvého polčasu využil na skórovanie… chvíľu nám trvalo, kým sme znovu začali hrať našu hru, chlapci trochu znervózneli, z čoho pramenili standartne situácie súpera. Druhý polčas sme mali zápas pod kontrolou, aj keď súper znovu využil jeden rýchli protiútok a znížil na 3:2. Chlapci však ďalej hrali aktívne a súpera už k ničomu nepustili. Ďalšími dvoma gólmi a vydarenými akciami zápas dotiahli do víťazného konca. S prístupom k zápasu , výsledkom a hlavne herným prejavom som spokojný.”

FK Hodonín – FK Inter U 14 4:0 (2:0)

Zostava: Klimek, Drabek, Bazelides, Polak, Klimek M., Vejřík, Tomašech, Držik, Kudlicska, Fontani, Hric
Striedali: Aidi, Šumsky, Krchnak, Dobrovodsky, Husár, Špigut

Hodnotenie trénera Majerníka:
“Zápas sa mi hodnotí ťažšie, pretože sme smerom dopredu toho moc neukázali.. aj keď zakladanie útoku bolo v poriadku, ale vedenie utoku ( prechodovú fáza ) a zakončenie prakticky vôbec nefungovalo. V stredovej formácii nám chýbal pohyb, prehrávali sme osobné súboje a veľmi ťažko sa presadzovali v hre 1:1. Súper ma ničím neprekvapil, hral jednoducho, kolmo k bráne, dohrával osobne súboje, bol agresívny a efektívny v zakončení… trochu ma mrzí, že sme si s agresívnou hrou súpera nedokázali poradiť.  Vsetci chalani si zahrali minimálne polčas, takže aspoň to splnilo účel a každý z nich mal dobrý tréning.”