Výsledky prípravných zápasov našej mládeže

Počas posledného týždňa si naše mládežnícke kategórie vyskúšali pripravenosť na jarnú časť v ďalších prípravných zápasoch.

u14

fk Inter bratislava – Brno Lisen 1:5 (1:2)

Góly: Dolan
Zostava: Ščurko – Wiesner (46. Černák), Sládeček, Kratochvíl, Kliment (70. Schwarz), Chudík, Kobal, Baláž, Mrva (60. Mánik), Dolan, Svetlošák
Hodnotenie trénera Koňušíka:
“Prvý polčas sme nehrali tak dobre, ako v predchádzajúcom zápase. Napriek tomu sme mali vynikajúce úseky hry, kedy súper nevedel čo robiť a z vysokého pressingu prešli do aktívneho bránenia stredu ihriska. Po dvoch hrubých chybách vyplývajúcich z neplnenia si taktických úloh sme prehrávali 0:2. Vrátili sme sa však do zápasu, keď sme prelomili smolu v zakončení a azda zo 6. či 7. šance sme konečne skórovali. Druhý polčas bol ako zo zlého sna. Boli sme absolútne nekoncentrovaní, stratili sme istotu a tímovosť, väčšinu útočných akcii sme riešili alibistickým individuálnym driblingom a stratou lopty, začo nás súper patrične potrestal. Zápas sa tak skončil zahanbujúcim výsledkom pre naše družstvo. Teraz sa musia ukázať charaktery hráčov, vyčistiť si stôl a pokračovať vo výnimočnej práci, ktorá nás zdobila.”

FK INTER BRATISLAVA U 16 – ŠK SLOVAN BRATISLAVA U 15 3:2

Góly: Jamrich, Kolník a Šouc.
Hodnotenie trénera Pančíka:
“Zápas sme Vyhrali 3:2 a mohli sme aj vyšším rozdielom, ale niekoľko dobrých príležitostí sme nechali nevyužitých. V zápase, ktorý mal výbornú úroveň sme hlavne v druhom polčase lepším tímom a myslím, že naše víťazstvo bolo zaslúžené. ”

FK INTER BRATISLAVA U 17 – Brno – Líšeň U 17 3:2

Góly: Polakovič, Majtán a Braniš.
“V zápase sme síce podobne ako U16 proti Slovanu vyhrali “len 3:2″, ale herne sme súpera jasne prevýšili. Líšeň strelila gól po našej obrovskej chybe a na konci zápasu po ojedinelom rýchlom protiútoku. Inak sme celý zápas jasne dominovali, darila sa nám kombinačná hra a dostávali sme sa do mnohých príležitostí, s ktorých sme tri využili.”

FKM Karlova Ves – FK Inter Bratislava u 14 3:3 (2:1)

Góly: Hric 2, Tarana
Zostava: Palenčár – Klimek M., Dobrovodský, Polák, Kovár – Harceg, Drábek, Tarana – Aidi, Hric, Ďurica (Šumský)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
” Dlhší čas nám trvalo kým sme si zvykli na malé ihrisko a náročné počasie. Postupne sme hru zrýchlili a vyrovnali sa súperovi aj v agresivite. Ku koncu zápasu sme mohli víťazstvo strhnúť na našu stranu, škoda nepremených šancí. Chalanom patrí vďaka, že bojovali až do konca.”

FK Lokomotíva Trnava U15 – FK Inter Bratislava u 14 1:2 (1:1)

Góly: Hric, Dobrovodský
Zostava: Džavoronok – Halcin, Polák, Jamrich, Šumský – Harceg, Tarana, Ďurica – Aidi, Hric, Kovár (Klimek M., Dobrovodský, Kudlicska, Držík, Krchnák)
“Napriek slabšiemu vstupu do zapásu a inkasovanému gólu sme odohrali náš jednoznačne najlepší zápas. Chalani podali kvalitné individuálne výkony a fungovali sme solídne aj v jednotlivých formáciách. Za najväčšie pozitívum považujem množstvo kolmých lôpt a takisto hru po strate lopty, na ktorých pracujeme v tréningovom procese.”