Z Pezinka sme odchádzali s presvedčivým víťazstvom!

V 4.kole TIPOS III. Ligy Bratislava sme si poradili s nebezpečným Pezinkom na jeho trávniku po výsledku 4:1. Všetky góly žltočiernych padli už v prvom polčase, keď sa postupne presadili Petráš, dvakrát Majtán a autorom posledného gólu bol Hrebačka.

gz0d0631

Zostava PŠC Pezinok: Maluniak – Kosterec, R.Hulák (46. M.Tábora, 53. Majo), Lukovics (6. A.Valient), D.Tábora, Wurst (87. Masaryk), Pavúk, Hronec, J.Valient, B.Hulák, Medviď
Góly: 68. Medviď
ŽK: 29. Valient, 44. Pavúk, 69. Hronec, 82. Majo

Zostava FK Inter: Chudý, Petráš (46. Voitiuk), Kapuadi, Doufikar, Lamine, Kochan (82. Sabo), Tóth, Majtán (C) (70. Zeleník), Kadák, Hrebačka (70. Žiga), Križan (6. Špak)
Góly: 13. Petráš, 25. Majtán, 39. Majtán, 43. Hrebačka
ŽK:11. Križan, 21. Kapuadi, 26. Kadák,

Rozhodovali:  Mário Bohun – Martin Ďurčo, Erik Bogdáň
Počet divákov:  300

Náš dnešný súper bol po troch odohratých kolách ligy bez prehry so 7 bodmi, takže sa dal očakávať náročný duel. Aktívny vstup našich chlapcov do zápasu však už od úvodu naznačoval, že si ideme po ďalšie tri body. Tento cieľ sme začali napĺňať už v 13. minúte zápasu. Po chybe v domácej obrane sa lopta dostala až k Petrášovi, ktorý pohodlne skóroval – 0:1. V 20. minúte po rohovom kope vyskočil najvyššie Kapuadi, ale jeho hlavička neskončila v bráne domácich. V 25. minúte sme sa radovali po druhýkrát. Petrášov roh na zadnú tyč dokázal hlavou presne zúžitkovať Majtán. Po tomto momente sa osmelili aj domáci. Peknú strelu Valienta dokázal Chudý bezpečne pokryť. V 39. minúte sa vydal na výlet Doufikar, potiahol loptu po ľavej strane a pekne našiel v šestnástke Kadáka. Jeho strelu domáci brankár Maluniak vyrazil len k Majtánovi, ktorý druhým presným zásahom opäť rozjasal žltočierne farby. Interisti boli rozbehnutí, zoči voči Mauniakovi sa tentokrát ocitol Doufikar, avšak brankár domácich si s jeho šancou poradil. V 43. minúte zápasu si loptu na polovici ihriska prebral Hrebačka, doviedol ju až do šestnástky a presne umiestnenou strelou uzavrel polčasové skóre na 0:4.

Obraz hry v druhom polčase bol ovplyvnený polčasovým výsledkom. Napriek mnohým šanciam sme už nedokázali skórovať. Najväčšiu spálil Kadák, keď sa dostal sám pred brankára domácich. Jeho zakončenie však bolo nepresné. Naopak, naše poľavenie dokázal využiť súper z Pezinka, keď v 68. minúte skorigoval výsledok stretnutia po góle Medviďa. V 82. minúte Žiga pekne vysunul Kadáka, ktorý sa už rútil sám na bránu. Obranca domácich ho nedovolene zastavil, rozhodca však nepochopiteľne vytiahol iba žltú kartu. Zápas sa ďalej už iba dohrával a po konečnom hvizde zavládla spokojnosť v žltočiernej kabíne. Po výsledku 1:4 v náš prospech si odnášame ďalšie tri body z ihriska súpera.

Najbližší domáci zápas odohráme v Stupave v sobotu 7. septembra o 16:30 hod proti tímu OFK Dunajská Lužná