Z Rohožníka sme odchádzali bez bodového zápisu.

V nedeľu sa zverenci trénera Michala Pančíka predstavili v zápase 6. kola TIPOS III. ligy Bratislava na pôde FC Rohožník. Súperovi sme podľahli 2:1, a tak sme si pripísali prvú prehru nového súťažného ročníka. Autor jediného nášho gólu bol Tomáš Majtán.

gz0d0373
Zostava FC Rohožník: Milošovič, Škuta (C), Zajíc, Kiss, Ambra, Švrček, Hollý, Pospíšil (90.Benca), Ščepka (64. Kadera), Mihál (87. Tomašovič ), Milota (77. Palkovič)
Góly: 63. Mihál, 80. Pospíšil (pk)
ŽK: 48. Ščepka, 85. Hollý

Zostava FK Inter Bratislava: Chudý, Lörincz (42. Hrebačka – 85. Lopes), Križan, Kapuadi, Doufikar, Tóth, Sabo, Zeleník (64.Antošík), Majtán (C), Petráš (77. Pollák), Voitiuk (77. Majcher)
Góly: 30. Majtán (pk)
ŽK: 80. Križan, 88. Majtán, 90. Sabo

Zápas v Rohožníku nám nevyšiel tak po hernej, ako aj výsledkovej stránke. Domáci sa v prvom polčase dostali do viacerých sľubných príležitostí, ale v našej bránke podal veľmi dobrý výkon Chudý. V 30. minúte vyviezol loptu Kapuadi, pekne vysunul Doufikara, ktorého zastavil domáci obranca v šestnástke len za cenu faulu. Rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý Majtán bez problémov premenil.  Prvý polčas sme teda išli do kabín za priaznivého stavu 0:1.

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. V 63. minúte domáci zavelili na obrat, keď zvnútra šestnástky presnou strelou vyrovnával na 1:1 domáci Mihál. V 80. minúte sa domáci radovali opäť. Po nariadenom pokutovom kope sa presadil Pospíšil. Stav 2:1 sa už do konca zápasu nezmenil, a tak sme po prvýkrát v sezóne schádzali z ihriska bez bodového zisku.

Najbližší domáci zápas odohráme v Stupave  už túto stredu 18. septembra o 16:30 hod proti tímu FC Malacky.