Z Rusoviec sme si priviezli ďalšie tri body

Zverenci Michala Pančíka bodovali aj v zápase 10. kola TIPOS III. ligy Bratislava po víťazstve nad MFK Rusovce 4:1. V závere prvého polčasu sa gólovo prvýkrát  presadil Petráš. V druhom dejstve strelili naše góly Patrik Kochan, Mohammed Lamine a Tomáš Majtán.

gz0d0102

Zostava MFK Rusovce: Zonyga  – Roziak (65.Ružbarský), Blahutiak (C), Čapla, Porubčanský, Krisztín, Golej (76.Golej), Dzvoník, Varenits, Pochylý, Nespešný (46.Milko)
Góly: 70. Dzvoník
ŽK: 52. Krisztín, 84. Čapla

Zostava FK Inter: Goga – Lörincz, Doufikar, Tóth, Kochan, Majtán (C), Dolán, Lopes, El Mahdioui, Petráš, Lamine
Góly: 42. Petráš, 53. Kochan, 68. Lamine, 84. Majtán
ŽK: 76. Sabo

Rozhodovali: Tománek – Hudy, Dujava
Počet divákov: 250

Náš súper mal po 9. kolách na svojom konte 10 bodov, za dve výhry a štyri remízy. Menšie rozmery ihriska napovedali, že nás nečaká nič ľahké. Hoci sme v prvom polčase mali územnú prevahu, väčšia šanca z našej strany neprichádzala. Naopak, v polovici polčasu mohli udrieť domáci, avšak Goga si svoje miesto skvele zastal. V 42. minúte sme sa dočkali úvodného gólu. Po individuálnej akcii sa presadil Petráš, ktorý stanovil polčasové skóre na 0:1 v náš prospech.

Druhý polčas bol už plne v našej réžii. V 53. minúte mal Kochan k dispozícii priamy kop. Zatočil loptu okolo múru, pričom lopta prešla až za prekvapeného brankára domácich – 0:2. V 68. minúte zabojoval Majtán, lopta sa odrazila k Laminemu, ktorý z hranice šestnástky prestrelil po tretíkrát Zonygu. O dve minúty neskôr sa presadili aj domáci. Po úspešnom priamom kope Dzvoníka bol stav stretnutia 1:3. Konečná bodka za zápasom patrila opäť žltočiernym. Spätnú prihrávku Černáka zúžitkoval presným zásahom Tomáš Majtán, ktorý upravil konečné skóre na 1:4. Po dobrom výkone si vezieme z búrlivého prostredia ďalšie tri body.

Michal Pančík, tréner FK Inter:  „V tomto stretnutí sme boli jednoznačne lepším mužstvom. V prvej polovici zápasu sme mali výraznú prevahu, ale bola vyjadrená iba jedným gólom v závere polčasu. V druhom polčase sme našu prevahu prejavili už aj strelecky, keď sa postupne presadil Kochan, Lamine a Majty, a tak sme zaslúžene zvíťazili.“

NAJBLIŽŠÍ DOMÁCI ZÁPAS ODOHRÁME TÚTO SOBOTU 12. OKTÓBRA O 15:30 HOD PROTI TÍMU ŠK BERNOLÁKOVO.