Mladší žiaci hrali počas uplynulého víkendu doma proti Zlatým Moravciam a starší sa predstavili na štadióne Púchova.

FK Inter Bratislava u 12 – FC Vion Zl. Moravce  9:2 (5:1)

GólyWillems 2, Štefanovič 2, Gbelský, Marčík, Javorský, Jenčo, Sivák
Zostavy
Smieško / Belašič / Šimko – Iuhanyaková / Voros / Nilaš / Jakubík – Pavuk / Zajac ,,C,, / Harach – Stratov / Štefanovič – Bodics / Dornai/ Jenčuš – Sivák / Jenčo / Willems – Javorský / Marčík / Pék / Gbelský
Hodnotenie trénera Ivanka:
Samotný zápas aj keď bolo dlho 0:0, sme mali pod kontrolou, výborne sme kombinovali, medzihra z našej strany v tomto zápase bola výborná, dostávali sme sa do veľkých šancí, ktoré sme nedokázali premieňať. Napokon prvý gól sme dali až v 16.minúte. Na to, že sme dali 9 gólov som sklamaný, lebo tých gólových bolo oveľa oveľa viac. No so samotnou hrou a prepínaním z útočnej do obrannej fázy a naopak som bol maximálne spokojný.

FK INTER BRATISLAVA U 13 – FC VION ZL. MORAVCE  4:1 (2:1)

Góly: Jelínek, Ondruš, Pyšný, Peško
Zostava: Grúber – Olejár,Halász,Bazelides,Jelínek,Petrovaj,Krutek,Mikita M.(c), Blahušiak, Pyšný,Pápay
Hodnotenie trénera Sekota:

“Doma sme privítali mužstvo Zlatých Moraviec. Od začiatku až do konca, predvádzali chlapci výborný futbal, boli lepší vo všetkých herných činnostiach, bolo vidieť, že dnes hrajú všetci s veľkou chuťou a keby sa premenili všetky šance, zápas mohol skončiť ešte väčším rozdielom.”

MŠK Púchov – FK Inter Bratislava u 14 1:2 (1:1)

Góly: Ďurica, Aidi
Zostava
: Klimek A. – Kudlicska (Husár), Polák, Dobrovodský, Šumský – Harceg, Ďurica, Mateleha – Aidi (Klimek M.), Hric, Krchnák (Jamrich)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Úvodných 20 minút  nebolo z našej strany dobrých. Hrali sme bez tempa a agresivity, čoho výsledkom bol aj úplne zbytočný gól v našej siete. Chalanov však treba pochváliť za reakciu po góle. Okamžite sme začali hrať našu hru a súpera zatlačili pred ich pokutové územie. Z množstva šancí sme však strelili iba jeden gól  – ten však stál za to. Do druhého polčasu sme išli s cieľom pokračovať a čo najskôr vstreliť gól. Nedokázali sme však súpera výraznejšie zatlačiť. Nemali sme dostatočný pohyb bez lopty, pomerne veľa sme kazili aj jednoduché činnosti – prihrávky, spracovanie lopty a nevychádzala nám ani hra 1:1. Náročný zápas chalani bojovnosťou otočili, potrebujeme však svoju prevahu korunovať gólmi a hrať aktívne od 1.minúty každý jeden zápas za každého stavu.V tomto veku nie sú prvoradé výsledky, ale naša hra a zlepšovanie jednotlivých parametrov u každého hráča a s tým dnes nie sme veľmi spokojní.”

MŠK PÚCHOV – FK INTER BRATISLAVA U 15 2:0 (0:0)

Zostava: Džavoronok – Demjanovič, Gomkötö, Tóth, Vašš, Struhár, Nemec (C), Chrupka, Lenický, Biesik, Štepka
Hodnotenie trénera Vargu:
“Od úvodu to bol vyrovnaný zápas. Viac sa bojovalo ako hral kombinačný futbal, vzhľadom k hrbolatému terénu. Súpera sme vďaka dobrej organizácii v obrannej zóne nepustili prakticky k ničomu. My sme sa snažili kombinačne presadiť, vytvorili sme si v prvom polčase dve pološance, ale tie sme nedokázali premeniť. Druhý polčas sme začali aktívne, ale opäť a opakovane prišli dve hrúbky, ktorými sme súpera postavili na nohy. Chlapci ale zápas nezabalili, tlačili sme sa do súperovho pokutového územia, vypracovali sme si čisté gólové príležitosti, ale ich premieňanie je našou slabinou. Do konca zápasu sme išli za gólom,žiaľ gól sme už streliť nedokázali.”