Žiaci si zmerali sily so Spartakom Trnava

Naši mladší a starší žiaci si počas víkendu zmerali sily so Spartakom Trnava. Zatiaľ čo mladší žiaci hrali svoje zápasy doma, starší žiaci hrali proti Trnavčanom vonku.

20171223_002633

FK INTER BRATISLAVA U 12 – FC SPARTAK TRNAVA U 12 2:8 (0:7)

Góly: Marčik, Borovský
ZostavySmieško / Šimko / Szollos – Iuhanyaková / Madej / Nilaš – Pavuk / Zajac ,,C,, / Harach Dornai / Štefanovič – Willems / Bodics / Gbelský / Jenčuš – Bottán / Sivák / Jenčo – Javorský / Marčík / Borovský / Pék
Hodnotenie trénera Marka:
“Vstup do zápasu sme mali katastrofálny. Prvý polčas na jednom ihrisku sme vybuchli totálne a to 0:5. Chýbal nám hlavne pohyb a chuť bojovať. Žiadna vypracovaná akcia. Pôsobili sme odovzdane súper si robil čo chcel len kvôli našej ľahostajnosti. Po polčase nastúpilo úplne iné mužstvo na ihrisku. Začali sme behať, vznikali pekné kombinácie, dostávali sme sa do šancí, nastrelili niekoľko tyčiek a zrazu bolo iné mužstvo na ihrisku. Bol to úplne iný výkon ako v 1. polčase. Zaslúžene sme druhý polčas vyhrali 2:1, no úvody zápasov zatiaľ nezachytávame. Potvrdilo sa to aj v Dunajskej aj teraz s Trnavou.”

FK INTER BRATISLAVA U 13 – FC SPARTAK TRNAVA U 13 1:2 (1:1)

Góly: Halász
ŽK: Olejár, Kovár
ZostavaGrúber  – Olejár,Halász,Ratica,Jelínek,Petrovaj,Krutek,Mikita M.(C), Blahušiak, Pyšný,Kovár
Hodnotenie trénera Sekota:
Dnes sme nastúpili v Stupave, na svoj prvý domáci MZ v jarnej sezóne ,kde sme hostili mužstvo FC Spartak Trnava. Do zápasu sme vstúpili aktívne, čím sme si vytvorili tlak a gólové šance, prvú sme ešte nepremenili, ale druhú už áno, keď sme sa presadili po rohovom kope Halászom. Snažili sme sa byť ďalej aktívny, čím sme sa dostávali do ďalších šancí. Po 4 nepremenenej šancí, chlapci znervózneli a postupne prenechali hru hosťom, ktorí to využili a zaslúžene vyhrali. Ak si niektorí hráči myslia, že stačí odohrať jeden MZ perfektne a potom v druhom byť len súčasť mužstva, tak sú na veľkom omyle.

FC SPARTAK TRNAVA U 14 – FK INTER BRATISLAVA U 14 3:2 (2:1)

Góly: 11. Hric, 39. Kovár
Zostava: Klimek A. – Dobrovodský, Polák, Jamrich, Šumský – Harceg, Ďurica, Tarana – Kovár (60. Držík), Hric, Kudlicska (36. Krchnák)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Do zápasu sme vstúpili pasívne a bojácne, čo súper zaslúžene využil na rýchly gól. Následne sme však prebrali hru my, dobre vysoko a účinne presovali a odmenou nám bol gól na 1:1. V ďalšej fáze prvého polčasu však boli aktívnejší opäť domáci a po sérií chýb sme inkasovali druhý gól. Veľkým pozitívom je, že ani tento gól nás nezlomil a opäť sme dokázali vyrovnať. V závere nás domáci zatlačili a v nadstavenom čase sa im podarilo dať gól na 3:2. V druhej polovici druhého polčasu nám odišli fyzické sily, ľahko sme strácali lopty a predovšetkým sme zle riešili brejkové situácie. Chalanov však treba pochváliť za neustále zlepšovanie individuálnych výkonov, ale aj výkonu celého družstva. V zápase sa opäť ukázal pozitívny transfer z tréningového procesu.”

FC SPARTAK TRNAVA U 15 – FK INTER BRATISLAVA U 15 6:0 (1:0)

Hodnotenie trénera Vargu:
“V zápase s veľmi kvalitným súperom sme dokázali držať krok do 50 minúty. Dobre nám fungovalo presúvanie sa do ťažiska hry v obrannej zóne, po zisku lopty sme sa snažili hroziť rýchlymi protiútokmi, v ktorých nám žiaľ chýbala kvalitná finálna fáza. V druhom polčase súper ešte zvýšil agresivitu, rýchlosť a my sme už žiaľ nedokázali zareagovať lepšie na vývoj zápasu. Musíme dať hlavu hore a ísť ďalej.”