Žiaci v derby hostili Petržalku

Mladší žiaci si v prvom bratislavskom derby zmerali sily s Karlovou Vsou. Starší žiaci zase v druhom derby hostili Petržalku.

u12

FKM KARLOVA VES BRATISLAVA U 12 – FK INTER BRATISLAVA U 12 3:14 (0:5)

Góly Jenčo 2, Sivák 2, Javorský 2, Štefanovič 2, Borovský, Marčík, Madej, Jenčuš, Iuhanyaková, vlastný
ZostavySmieško / Szollos – Iuhanyaková / Madej / Nilaš / Jakubík – Pavuk / Zajac ,,C,, / Harach – Stratov / Štefanovič – Bodics / Ragan / Jenčuš – Sivák / Jenčo – Javorský / Marčík / Borovský / Bottán
Hodnotenie trénera Ivanka:
V tomto zápase sme boli jasne lepším tímov a to už v obidvoch polčasoch. Nadviazali sme na dobrý výkon s Petržalkou, no dnes sme zlepšili ešte aj prvý polčas a mali zápas vo svojej moci. Súperovi sme umožnili veľmi málo a góly ktoré dal, sme im darovali sami. Dobre sme pressovali, získavali loptu hneď po strate a hrali to čo chceme hrať. Vznikali pekné kombinácie s gólovým efektom. Výsledok 14 strelených gólov hovorí za všetko, no kľudne ich mohlo byť aj viac. Určite som spokojný s hrou, aj keď chyby budem vyčítať stále, no hlavne na tom ihrisku, kde sme dostali veľmi lacné 3 góly po našich hrubých chybách.

FKM KARLOVA VES BRATISLAVA U 13 – FK INTER BRATISLAVA U 13 1:2 (1:0)

GólyBlahušiak, Jelínek
ZostavaKopča  – Olejár,Halász,Ratica,Jelínek,Kovár,Krutek,Petrovaj, Blahušiak, Pyšný,Koller
Hodnotenie trénera Sekota:
V tomto stretnutí sme síce  bodovali naplno, ale náš výkon  bol veľmi zlý. V najbližšom  zápase majú chlapci čo naprávať.

FK INTER BRATISLAVA U 14 – FC PETRžALKA AKADÉMIA 1:5 (0:3)

Gól: Harceg
Zostava: Klimek A. – Halcin (Kudlicska), Polák, Dobrovodský, Šumský – Harceg, Tarana (Aidi), Mateleha – Jamrich (Kovár), Hric, Ďurica (Krchnák)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Do zápasu sme vstúpili veľmi bojazlivo a bez agresivity v osobných súbojoch a ponukovej činnosti bez lopty.Výsledkom toho boli šance hostí, ktoré sme ustáli. Následne sme hru vyrovnali a vypracovali si šance aj my. Ku koncu prvého polčasu sme však opäť boli veľmi pasívni a opakovali chyby z úvodu, ktoré súper v priebehu pár minút využil na strelenie 3 gólov, čo bolo rozhodujúce. Pozitívne je, že v druhom polčase sme zlepšili všetky parametre a snažili sa zápas zlomiť. Avšak nedôraz v koncovke a zlé bránenie brejkov vyústilo do konečného stavu 1:5.Herný výkon družstva a ani jednotlivé výkony neboli ani na priemernej úrovni a treba priznať, že je to obraz prístupu a tréningového procesu v posledných 2 týždnoch. Potenciál, ktorí chalani majú dokážu rovíjať len každodenným poctivým, obetavým a pokorným prístupom a ja verím, že sa nám to spoločne podarí uskutočniť.”

FK INTER BRATISLAVA U 15 – FC PETRŽALKA AKADÉMIA u 15 1:2 (1:0)

Gól: Struhár
Zostava: Džavoronok – Jakubec, Gomkötö, Tóth, Vašš, Struhár, Nemec (C), Chrupka, Lenický, Biesik, Njambi
Hodnotenie trénera Vargu:
“S kvalitným súperom sme vstúpili do zápasu veľmi aktívne. Od začiatku sme na ihrisku dominovali, boli sme dostatočne agresívni a vysokým pressingom sme dostávali súpera pod tlak, vytvárali sme si strelecké príležitosti a  štandartné situácie. Súpera sme prakticky do ničoho v prvom polčase nepustili a do kabín sme išli za stavu 1:0. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale súpera sme nepustili do gólových príležitostí. Záver zápasu sme nezvládli, prvý gól sme inkasovali 5 minút pred koncom, po dlhej lopte súpera a zlom postavení stopérov a druhý gól v nadstavenom čase po rohovom kope súpera. Avšak chlapci si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu. “