Žiaci v zápasoch proti Nitre

Mladší žiaci sa predstavili vonku na trávniku Nitry. Starší zase odohrali proti rovnakému súperovi svoje zápasy doma.

33133697_2104730222874004_6401096409008832512_n

FC NITRA U 12 – FK INTER BRATISLAVA U 12 1:5 (0:2)

GólySivák 2, Borovský, Štefanovič, Marčík
ZostavySzollos / Smieško – Hatach / Jenčuš / Sivák – Zajac ,,C,, / Kočan / Marčík – Javorský / Willems / Jenčo –       Jakubík / Gbelský / Nilaš Štefanovič / Bodics – Borovský / Bottán / Pavuk
Hodnotenie trénera Ivanka:
Zápas samotný sa hral v dobrom tempe. Zmenili sme trošku hráčske funkcie a vyskúšali chlapcov na postoch na ktorých už párkrát dávnejšie hrali. Prvý polčas nám viazla medzi hra, neboli sme sebavedomí, báli sme sa ísť do kombinácií a už keď sme sa dostali do šance, tak sme ju nevyužili. Behali sme nezmyselne bez lopty. Na margo musím pochváliť celú obranu, ktorá fungovala tento zápas výborne plus brankárov, ktorí robili to čo mali a aj preto sme inkasovali iba raz. Do druhého polčasu sme vrátili hráčov na posty na aké sú zvyknutí a nastúpili sme ako iné mužstvo. Pôsobili sme istejšie a dostávali sme sa do šancí, hrali svoju hru a chlapcov to bavilo. Na druhú stranu musím vyzdvihnúť bojovnosť domácich, ktorí išli za každého stavu, mali výborné individuality, ktoré dávali hre myšlienku a dodali zápasu šťavu, na ktorý sa dalo určite pozerať.

FC NITRA U 13 – FK INTER BRATISLAVA U 13 1:2 (0:2)

GólyBlahušiak, Ratica
ZostavaPalenčár  – Olejár,Halász,Ratica,Jelínek,Petrovaj,Krutek,Mikita M (C), Blahušiak, Pápay, Vysocký
Hodnotenie trénera Sekota:
Výsledkovo sme zápas zvládli, ale s herného prejavu mužstva som veľmi sklamaný.

FK INTER BRATISLAVA U 14 – FC NITRA U 14 5:3 (4:1)

Góly: Aidi 2, Kovár 2, Polák
Zostava: Klimek A. (Špigút) – Kudlicska (Krchnák), Polák, Jamrich, Šumský – Dobrovodský, Harceg, Ďurica – Aidi, Hric (Tarana), Kovár
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Proti o rok mladšiemu súperovi nám vyšlo prvých 20 minút, kedy sme hrali podľa najprísnejších kritérií. Výborne sme hrali pressing, dostupovali hráčov, boli rýchli a efektívni v kombinačnej hre a premieňali šance. Zvyšok zápasu sme nevyužili fakt, že sme boli fyzickejší a nechali sme technicky vyspelému súperovi veľa miesta na kombinácie. V závere zápasu sme dostali zbytočné a nepochopiteľné góly, z čoho sa musíme poučiť a hrať naplno celý zápas.”

FK INTER BRATISLAVA U 15 – FC NITRA U 15 0:3 (0:1)

Góly:
Zostava: S. Mateleha – Demjanovič, Gomkoto, Tóth, Struhár, Jakubec, Lenický, Nemec (C), Njambi, Vašš, V. Mateleha
Hodnotenie trénera Vargu:
“Tento zápas bol presným zrkdlom celej jarnej časti. Hral sa kombinačný futbal z oboch strán. Počas väčšny zápasu sme boli dominantnejším mužstvom, ale výsledok ukazuje niečo iné. Dokázali sme si vytvoriť gólové šance, mali sme veľa štandartiek, súperova brána je pre nás zakliata. Všetko sa na nás zosypalo. Prvý gól sme si dali vlastný po rohovom kope súpera v 30 min, hneď z rozohrávky sme si vytvorili 100 percentnú šancu, nedali sme. Druhý gól polovlastný, následne na to nepremeníme pokutový kop, rozhodca nám neuzná regulérny gól.Tretí gól z pokutového kopu. Psychika chalanov dostáva riadne zabrať. Nezabalili sme to ani za stavu 0:3, chlapci dohrávali v kŕčoch, išli na dno síl.”