Žiaci v zápasoch proti Senici

Mladší aj starší žiaci sa počas uplynulého víkendu predstavili v zápasoch proti FK Senica.

fb_img_1512468051275-1024x739

FK Senica U 12 – FK Inter Bratislava U 12  6:12 (3:3)

GólyBorovský 3, Willems 2, Štefanovič, Voros, Ragan, Bottán, Bodics, Pék, Marčík
ZostavySzollos / Šimko / Belašič – Harach / Jenčuš / Iuhanyaková – Repiský / Marčík – Javorský / Willems / Voros – Jakubík (C) / Gbelský / Madej – Štefanovič / Bodics / Pék – Borovský / Bottán / Ragan / Nilaš
Hodnotenie trénera Ivanka:
Vstup do zápasu sme mali katastrofálny a v 15. minúte sme prehrávali 3:0. Potom sme sa zobudili a začali hrať to čo sme chceli hrať. V 2. polčase sme strelili 9 gólov a bol to polčas v našej réžií. Ak ale zhodnotím celý zápas, myslím si, že sme ale nepodali výkon, na ktorý sme zvyknutí. Bol to taký lepší priemer. Som ale rád, že sme posledný zápas sezóny odohratý na súperovom ihrisku zvládli, musíme sa ale pripraviť aj na posledný zápas domá a dúfam, že chlapci si ho užijú a podajú dobré výkony, pretože s týmto hracím systémom sa rozlúčia v piatok a bude ich čakať skok na veľké ihrisko.

FK SENICA U 13 – FK INTER BRATISLAVA U 13 1:1 (1:0)

Gól: Vysocký

FK Inter Bratislava U 14 – FK Senica U 14 1:1 (1:0)

Gól: Ďurica
Zostava: Klimek A. – Jamrich, Polák, Dobrovodský (Tarana), Šumský – Harceg, Halcin (Klimek M.), Ďurica – Aidi (Krchnák), Hric, Kudlicska (Kovár)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“V prvom polčase sme predviedli solídny futbal.Dokázali sme sa vyrovnať s agresívnou hrou hostí, na lopte sme boli istí a hrali rýchlo a kolmo. Gól na 1:0 bol z našej strany ukážkový. Súpera sme predčili najmä v strede ihriska, slušne sme vychádzali z obrannej zóny, avšak smerom dopredu sme už nedokázali byť nebezpeční. Druhý polčas sme nezachytili úvod a po sériií zbytočných strát a darovaných štandartných situácií sme zaslúžene inkasovali. V závere zápasu nám chýbali potrebné sily – jednak vplyvom náročného spôsobu hry, kvality súpera a počasia. Na tomto musíme v tréningovom procese pracovať, chalanov chcem však pochváliť za to, že siahli na dno svojich síl a bojovali až do konca.”

FK INTER BRATISLAVA U 15 – FK SENICA U 15 3:3 (0:2)

Góly: Nemec 2, Vašš
Zostava: Džavoronok – Demjanovič, Gomkötö, Tóth, Struhár (C), Jakubec, Lenický, Njambi, Vašš, Chrupka (61. Cifery), Štepka (41. Nemec)
Hodnotenie trénera Vargu:
“Od úvodu sa hral kombinačný futbal na oboch stranách, ale bez vyložených šancí. Snaha o zakončenie stroskotávala vo finálnej fáze, buď nepresnou prihrávkou, alebo zblokovaním súpera. A opäť a opakovane prišli hrubé individuálne chyby a súper z ničoho viedol o dva góly. Prvý gól, strela z 25 metrov prepadla brankárovi cez ruky, druhý gól, nákop súpera, zlé vzájomné zabezpečenie stopérov a hráč sám na brankára a 0:2. Cez polčas sme museli chlapcov psychicky zdvihnúť a namotivovať. Druhý polčas chlapci predviedli všetko čo v nich je a nechali na ihrisku srdce. Od úvodu prebrali iniciatívu, pritlačili súpera, kombinovali, vytvárali sme si gólové šance, vzadu sme išli do rizika 1 na 1, hrali sme vysoký pressing v útočnej fáze. Kombinačne a vôľovo sme súpera v druhom polčase predčili a dokázali sme zápas otočiť v náš prospech. Bohužiaľ súper nás v závere ešte dokázal pritlačiť a vyrovnať”