Zistite, či máte doma športovú hviezdu. Inter organizuje nábor detí do klubu.

Zistite, či máte doma športovú hviezdu. Futbalový klub Inter Bratislava organizuje nábor a dodatočný výber chlapcov a dievčat do prípraviek klubu. Nábor je pripravený na  štvrtok 3. júna 2021. Uskutoční sa od 16:30 h na futbalovom ihrisku Drieňová 71/11 za prítomnosti našich kvalifikovaných trénerov.

gz0d0691

Klub sa už niekoľko rokov venuje práci s mládežou. Mládežnícku základňu tvorí viac ako 300 detí. Najmladším výberom sú prípravkári v kategórii U5. Na vrchole mládežníckej pyramídy je starší dorast do 19 rokov. Klub sa venuje aj dievčenskému futbalu, založené sú dve dievčenské kategórie WU11 a WU15.

Dorastenecké družstvá pôsobia v II. lige. Žiacke kategórie účinkujú v I. lige. Ročníky od U9 po U11 hrajú najvyššie regionálne súťaže riadené SFZ. Všetky naše kategórie sa zúčastňujú turnajov, či už v slovenskom alebo v zahraničnom prostredí. Klub organizuje každý rok sériu halových turnajov Inter Cup, na ktorých sa deti stretávajú nielen so slovenskou, českou, ale aj európskou futbalovou špičkou.

Inter Bratislava sa zameriava nielen na výchovu talentovaných futbalistov, ale aj na pozitívny rozvoj osobnosti. Šport zohráva dôležitú úlohu v živote dieťaťa zo zdravotného aj sociálneho hľadiska. Pravidelný pohyb pozitívne ovplyvňuje vývoj dieťaťa.  Učí deti režimu, disciplíne a okrem toho posilňuje imunitu, aktivuje mozog, zvyšuje sebaúctu a zlepšuje komunikáciu medzi rovesníkmi.

Avizovaný nábor je určený pre ročníky narodenia 2016 a 2017. Dodatočný výber je pre deti narodené v rokoch  2009 až 2015. Pri nábore ide len o preukázanie aktuálnej úrovne schopností a organizačné začlenenie do skupín. V rámci dodatočného výberu je na prijatie do tímu potrebné preukázať pohybové schopnosti a futbalové zručnosti.

Na nábor a výber je potrebné prísť v športovom oblečení a športovej obuvi. Parkovanie je povolené na chodníku pred areálom FitCamp. Podrobnejšie informácie môžete získať na telefónnom čísle +421 915 095 008 alebo emaile lubomir.stefancik@fkinterbratislava.sk  u šeftrénera prípraviek Ľubomíra Štefančíka.

Prejsť do archívu článkov.