Zlomíme to v Komárne?

Inter Bratislava čaká ďalšia tažká séria zápasov. V sobotu o 15:00 sa predstaví na trávniku Komárna, kde odohrá zápas 12. kola 2. ligy. Hneď v utorok ho potom čaká osemfinálový zápas Slovnaft Cupu na štadióne v Poprade a  sériu troch zápasov za 7 dní zakončia “Žltočierni” doma proti Novému Mestu nad Váhom.

dsc_0661-2

Futbalistom Komárma sa v tejto sezóne príliš nedarí. V doterajšom priebehu ligy získali len 8 bodov a v tabuľke im patrí predposledné miesto. Najväčším problémom Komárna je v tejto sezóne defenzíva. Náš najbližší súper dostal v tejto sezóne až 41 gólov, čo je priemer takmer 4 inkasované góly na zápas. Súboj proti Interu bude pikantný aj pre nášho kmeňového hráča Filipa Špaka, ktorý cez leto zamieril do Komárna na hosťovanie.

Interisti v poslednom domácom zápase proti Trebišovu naplno zabrali a vybojovali ďalšie domáce 3 body. Teraz však prichádza zápas vonku. Tie nám v tejto sezóne príliš nejdú, keď sme zo 6 zápasov získali iba jeden bod za remízu 1:1 v Podbrezovej. Komárno by však mohlo a malo byť pre Inter ideálny súper na zlomenie tejto nelichotivej série. “Žltočierni” sa tiež budú chcieť víťazne naladiť na blížiaci sa osemfinálový súboj Slovnaft Cupu proti Popradu.

Nezostáva nám nič iné, ako veriť, že Inter v Komárne zlomí nepriaznivú bilanciu z vonkajších zápasov a do tabuľky si pripíše prvú výhru mimo domáceho štadióna.

Posledné výsledky nášho súpera:
Komárno – Poprad 0:4
Komárno – Zvolen 3:1