Žltočierni porazili SC Mannsdorf 3:1

dsc_0550-2

Interisti odohrali ďalší prípravný zápas, za ktorým opäť vycestovali do susedného Rakúska. Žltočierni porazili  treťoligový SC Mannsdorf 3:1.  V prvom polčase sa gólovo presadili Issa Adekunle a Olatunji. V druhej polovici zápasu menil stav stretnutie na 3:1 Dzidziguri.

SC Mannsdorf : FK Inter Bratislava 1:3 (1:2)

Zostava FK Inter: Kolena – Tóth (55. Vlček), Šalata (68. Štrba), Petráš, Sečkář, Baldovský (87. Fedor) , Kochan, (46.Jasenský), Issa Adekunle, (55. Šulc), Fedor, (18. Jacko) Dzidziguri, Olatunji (80. Issa Adekunle)
Góly: 37. Issa Adekunle, 44. Olatunji, 69. Dzidziguri

Vyjadrenie asistenta trénera, Richarda Slezáka: “Odohrali sme ďalší zápas mimo Slovenska s treťoligovým tímom, ktorý sa drží v lige na popredných priečkach tabuľky. Chalani opäť mohli okúsiť inú kultúru futbalu.  Úvod stretnutia mal vlažné tempo, hneď na začiatku sme inkasovali gól. Chalani sa postavili k zápasu veľmi pozitívne, diváci mohli vidieť veľa dobrých a zaujímavých situácii, nakoniec sme otočili výsledok na svoju stranu. Súper bol  futbalový a fyzicky veľmi dobre pripravený.  Zápas bol dobrou skúsenosťou pre nás.”

Posledný prípravný zápas odohráme s Brnom Líšeň už túto sobotu, 14. júla 2018, o 11:00  hod. na Futbalovom ihrisku Zbýšov u  Brna.