Zverenci Michala Pančíka v zápase siedmeho kola nebodovali

Zverenci Michala Pančíka prehrali v zápase 7. kola TIPOS III. ligy Bratislava na pôde súpera FC Malacky 2:1. Autorom nášho gólu je Tomislav Knežević.

img_20200808_231129

FC Malacky : FK Inter Bratislava 2:1 (1:1)

Zostava FC Malacky:  Zváč M., Zváč J., Rupec, Kovárik, Kuruc, Hilek (90.Hradil), Martinka, Kusalík (86.Lipták), Michalek (74.Dohnanský), Miklušičák (C), Mifkovič (64.Lörinczi)
Góly: 10. Mifkovič, 70.Kusalík
ŽK: 43. a 56. Kuruc (ČK), 74. Michalek, 77. Hilek, 90. Zváč J.

Zostava FK Inter Bratislava: Kukla, Lörincz, Slávik, Pollák (46.Rohárik), Kochan (52.Majtán A.), Tučný (64.Hrebačka), Majtán T. (C), Pires, Gomes (72.Ragan), Knežević, Antošík (80.Zeleník)
Góly: 5. Knežević
ŽK: 43.Gomes, 77.Rohárik, 89.Hrebačka

Rozhodovali: Lalo, Martiš, Kachnič
Počet divákov: 150

Interisti využili hneď prvú šancu stretnutia. Po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Knežević a otvoril skóre stretnutia – 0:1. Výborný úvod mal nakopnúť žltočiernych, ale opak bol pravdou. Po chybe brankára Kuklu sa radovali domáci, keď do prázdnej brány zakončoval Mifkovič – 1:1. Od tohto momentu sa zápas odohrával prevažne v strede poľa, bez výraznejších šancí. Dobre organizovaná obrana Malaciek pracovala spoľahlivo, Interisti sa len ťažko presadzovali.

V druhom polčase pokračoval podobný scenár. Od 56. minúty mali žltočierni prevahu o jedného hráča, avšak domáci pozorne bránili a nepustili našich chlapcov ku kombinačnej hre. Naopak, boli to práve hráči z Malaciek, ktorí sa dostávali do sporadických šancí. Kusalík prvé dve zahodil, avšak tretiu z nich už dokázal zúžitkovať a dostal svoj tím do vedenia – 2:1. Záverečných 20 minút sa už skóre nezmenilo a tak sme po druhýkrát v sezóne odchádzali bez bodového zisku.

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.