Zverenci Michala Pančíka si v druhom kole pripísali bod

Zverenci Michala Pančíka si v druhom kole TIPOS III. ligy Bratislava pripísali bod. S domácim tímom MFK Rusovce remízovali 1:1. Autorom nášho gólu je kapitán tímu Tomáš Majtán.

gz0d0072

MFK Rusovce : FK Inter Bratislava 1:1 (1:1)

Zostava MFK Rusovce: Zonyga, Sulemani (71. Rusnák) , Blahutiak (C), Čapla, Pivoluska, Marko (76. Milko), Mazur, Bukovinský, Nespešný (46.Varenits), Porubčanský (10. Dzvoník), Kogler (84.Siekel)
Góly: 40. Čapla
ŽK: 65. Sulemani, 75. Marko, 86. Bukovinský

Zostava FK Inter Bratislava: Goga, Lörincz, Tóth, Pollák (63. Earl), Kochan (71. Zeleník), Majtán (C) (89.Špak), Hrebačka (46. Černák), Pires, Gomes, Knežević, Antošík
Góly: 2. Majtán
ŽK: 14. Lörincz, 38. Pires, 62. Majtán, 90. Toth

Rozhodovali: Tramita, Ralbovský, Kardelis
Počet divákov: 300

V druhom kole sme v nedeľu vycestovali do Rusoviec, kde sme sa stretli s domácim MFK. Oba tímy v prvom kole zvíťazili. Zatiaľ čo my sme deklasovali Lokomotívu DNV vysoko 5:0, náš súper vyhral v Kalinkove 4:2. Úvod zápasu nám vyšiel ukážkovo, už v 2.minúte sa trafil Tomáš Majtán. Na malom ihrisku sme mali častejšie loptu na kopačkách, mnohé sľubné šanca však ostali nevyužité. Domácim sa výsledkový stav nepozdával a snažili sa o vyrovnanie. To sa im ešte v 1. polčase podarilo. Po Čaplovom šikovnom zahratí priameho kopu, si loptu do vlastnej brány zrazil Goga.

V druhom polčase sa Interisti snažili strhnúť vedenie na svoju stranu, avšak šance Majtána, Kochana, Earla alebo Antošíka ostali nevyužité. Keďže ani domáci nevyužili niektorí zo sľubných protiútokov v závere zápasu, stav stretnutia sa už nezmenil.

fk-inter-ba-facebook-cover-photo-2020-2021-kolo3

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.