Zverenci Michala Pančíka v prvom kole bodovali

Zverenci Michala Pančíka bodovali v prvom kole nového súťažného ročníka TIPOS III. ligy Bratislava. Hosťujúcu Lokomotívu Devínsku Novú Ves zdolali 5:0. Gólovo sa presadili naši odchovanci Samuel Baláž, Lukáš Pollák, Kristián Černák, kapitán tímu Tomáš Majtán a Patrik Lörincz.

img_20200808_231227

FK Inter Bratislava : Lokomotíva Devínska Nová Ves 5:0 (3:0)

Zostava FK Inter Bratislava: Goga – Lörincz, Tóth (78. Udvorka), Pollák, Majtán (78. Kučerka), Černák (53. Hrebačka), Pires, Gomes, Knežević (65. Zeleník), Antošík, Baláž (46. Kochan)
Góly: 23. Baláž, 27. Pollák, 33. Černák, 66. Lörincz, 71. Majtán
ŽK: 5. Pollák

Zostava Lokomotíva Devínska Nová Ves: Krouma – Maršal (33. Hrica), Pikáli, Varga, Cichra (80. Uher), Haník (46.Šmahovský), Pfaff (46. Hanúsek), Boris, Vlašič, Kocsis (72.Tóth), Császár

Rozhodovali: Hegedüs – Krčová, Hudy
Počet divákov:   250

Žltočierni sa od úvodu zápasu zahryzli do svojho súpera. Prvá veľká šanca prišla v 20. minúte, keď aktívny Baláž prenikol po pravej strane, našiel v šestnástke Majtána, ten však nedokázal dopraviť loptu za brankára hostí. V 23. minúte sa už menilo skóre zápasu. Černákov presný center našiel voľného Baláža, ktorý hlavou otvoril skóre. O pár minút neskôr bol stav stretnutia už 2:0, zoči voči brankárovi hostí sa nemýlil Pollák. V 31. minúte sa po  Balážovej strele zatriaslo brvno hosťujúcej bránky. 33. minúta priniesla opäť zmenu. Pollákov prudký center našiel Černáka, ktorý v sklze dopravil loptu do siete hostí. Do polčasovej kabíny sa odchádzalo za stavu 3:0.

V druhom polčase sa dostal na ihrisko Kochan, ktorý hneď v úvode vyskúšal pozornosť brankára hostí. Na dlhé minúty sa žltočierni usadili na polovicu hostí, mnohé šance však ostali nevyužité. Až v 66. minúte napriahol ľavačkou Lörincz spoza šestnástky, lopta sa od brvna odrazila do brankára hostí a od neho lopta zapadla do siete – 4:0. V 71. minúte sa konečne presadil aj kapitán domácich Tomáš Majtán, keď dopravil do siete šikovnú prihrávku Zeleníka. Skóre na tabuli sa už do konca zápasu nemenilo, a tak sme v úvodnom kole zvíťazili po  dobrom výkone 5:0.

img_20200808_231129

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.