Zverenci Michala Pančíka vstúpia už zajtra do nového súťažného ročníka

Zverenci Michala Pančíka vstúpia už zajtra do nového súťažného ročníka 2020/2021 TIPOS III. ligy Bratislava. V prvom kole si žltočierni zmerajú sily s klubom Lokomotíva Devínska Nová Ves.  V poslednom vzájomnom zápase si Interisti vybojovali tri body. Súpera zdolali 5:0. Nulové konto zaznamenal brankár Daniel Goga.

gz0d0069

Interisti odštartovali prípravu na konci júla, odohrali počas nej štyri prípravné zápasy. “Príprava prebehla podľa plánov. Zmerali sme si sily aj s dvomi druholigistami. Pred touto prípravou bola velmi dlhá pauza spôsobená koronavírusom, inak prebehla rovnako ako aj pominulé roky,”  prezradil na úvod hlavný tréner prvého tímu Michal Pančík. Prípravu ukončili Interisti s bilanciou 2 výhry, 1 remíza a 1 prehra. V prvom dueli si zahrali s treťoligovou Považskou Bystricou. Gólmi Karabína, Poláka, Pančíka a Hrebačku si zabezpečili výherný štart prípravy. V nasledujúcom stretnutí žltočierni vycestovali do Púchova, kde druholigistovi podľahli 4:2. Remíza sa zrodila v treťom zápase v poradí. Zverenci Pančíka sa predstavili na ihrisku Petržalky. Bratislavské derby nakoniec nemalo jednoznačného víťaza po výsledku 2:2. Inter na záver prípravy vycestoval do susedného Jakubova, ktorý porazil rozdielom triedy 4:1. “S výsledkami som spokojný. Avšak dosahovať dobré výsledky v príprave nie je naša hlavná priorita. Zaujíma ma najmä herný prejav, a ten bol kvalitný vo všetkých odohratých zápasov,” dodal tréner.

Káder neprešiel drastickými zmenami. V drese Interu sa predstaví nová tvár Martin Užík (ŠK Slovan Bratislava). Naopak žltočierne farby nebudú viacej reprezentovať Štefan Kollár, Dávid Mrva, Oliver Kováč a Richard Mánik. Tréner aj v tomto prestupovom odobí vsadil najmä na vlastných odchovancov. Do prípravy s A mžstvom sa zapojilo viacero mladých hráčov zo staršieho dorastu, mnohí z nich absolvovali s tímom už aj zimnú prípravu. K brankárskej dvojici Danielovi Gogovi a Oliverovi Manovi pribudlo duo Gálik a Kukla.

AKTUÁLNY KÁDER
Káder: Daniel Goga, Oliver Mana, Tomáš Majtán, Patrik Kochan, Vojtech Tóth, Patrik Špak, Richard Hrebačka,  Kristián Černák, Patrik Lőrincz, Samuel Baláž, Lukáš Pollák, Alan Dolán, Róbert Trnka, Dávid Duduc, Matúš Antošík, Ondrej Zeleník,  Andrej Kučerka (U19), Patrik Kukla (U19), Alex Christian Earl (U19), Adam Kormaník (U19),  Patrik Sládeček (U19), Adam Karabín (U19), Andrej Majtán (U19), Peter Udvorka (U19), Gálik (U19)
Odchody: Štefan Kollár, Dávid Mrva, Oliver Kováč, Richard Mánik

REALIZAČNÝ TÍM
Tréner: Michal Pančík
Asistent trénera: Roman Koňušík
Manažér A-tímu: Roman Kratochvíl
Vedúci mužstva: Jozef Selecký
Masér:  Peter Chudina

Výsledky letnej prípravy 2020
1. FK Inter Bratislava :  MŠK Považská Bystrica 4:3 (2:2)
Zostava FK Inter: Kukla, Antošík, Baláž, Hrebačka, Karabín, Lörincz, Majtán T., Pančík, Pollák, Špak, Tóth
Striedali: Mana, Duduc, Earl, Hedera, Kučerka, Mánik, Udvorka, Majtán A.
Góly:  7. Karabín, 34. Polák, 49. Pančík, 53. Hrebačka

2.  MŠK Púchov : FK Inter Bratislava 4:2 (2:1)
Zostava FK Inter: Goga, Tóth (77. Sládeček), Kučerka, Antošík, Lörincz, Hrebačka, Karabín (57. Zeleník), Pollák (62. Earl) , Baláž (70. Majtán A.), Duduc (77. Kormaník), Majtán T. (77.Udvorka)
Góly: 30. Majtán T. (pk), 54. Hrebačka

3.FC Petržalka : FK Inter Bratislava 2:2 (1:0)
FK Inter Bratislava: Goga (74.Mana), Tóth, Lörincz (70.Dolan) , Kučerka, Antošík (63.Užík) , Earl (46.Kochan) , Karabín (59.Zeleník), Duduc (46.Angelovič) , Baláž (70.Hedera) , Hrebačka, Majtán (74.Udvorka)
Góly: 75. Hrebačka (pk) , 81. Zeleník

4. TJ Záhoran Jakubov : FK Inter Bratislava 1:4 (0:3)
FK Inter Bratislava: Goga , Tóth, Lörincz, Dolan, Antošík, Černák, Baláž, Kochan, Duduc, Earl, Majtán T.
Striedali: Užík, Kormaník, Udvorka, Krajčík, Rohárik
Góly: 11. Černák, 17. a 52. (pk) Kochan, 32. Baláž

fk-inter-ba-facebook-cover-photo-2020-2021-kolo

Vstupenky:
Dospelí: 2 €
Zľavnení (dôchodcovia, ženy): 1 €
Deti do 15 rokov a ZŤP zdarma
Predaj vstupeniek bude spustený 45 min pred začiatkom zápasu – TC Stupava, Park 1

Pokyny k zápasu:
covid-19

Rozpis zápasov tu.
Prejsť do archívu článkov.