AHOJ žlto-čierna rodina. Mesiac november sa nám "rozbehol" pomerne rýchlo a nás čaká ďalší futbalom nabitý víkend. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo čaká naše družstvá najbližší víkend.

A tím

Začíname našim áčkom. Zverenci trénera Andreja Štellára sa najbližšie predstavia v sobotu 11. novembra v zápase 15. kola IV. ligy BFZ, kedy vycestujú na ihrisko OFK Dunajská Lužná. Pre našich chlapcov to bude posledný súťažný duel v rámci jesennej časti. No a čaká ich súboj na pôde aktuálne 3. tímu priebežného poradia, pred ktorým má naše áčko na čele ligového poradia 11-bodový náskok. Páni držíme Vám všetky žlto-čierne palce a veríme, že prvú polovicu ročníka ukončíte ziskom troch bodov. Výkop duelu je naplánovaný na 13:30.

Cez víkend sa do ďalších súťažných zápasov pustia aj naše dorastenecké družstvá U19 a U17, ktoré čakajú v sobotu 11. októbra zápasy 14. kola II.LSD, resp. II.LMD, kedy na domácej pôde v Stupave privítajú tím FK Tempo Partizánske. Starší dorastenci sú momentálne na 12. mieste v tabuľke s 15 bodmi na konte. Svoj duel proti predposlednému celku poradia odštartujú o 10:00. Mladšia kategória U17, ktorá je momentálne na 5. mieste v tabuľke a na svojom konte má 22 bodov, si to rozdá s mužstvom, ktoré je aktuálne na poslednom mieste v súťaži. Výkop duelu je naplánovaný na 12:30. Dorastenci, držíme Vám palce.

Poďme aj na kategóriu U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie predstavia v zápase 13. kola III. ligy MD-U17. V nedeľu 12. novembra sa pustia do boja o ďalšie cenné body na pôde NŠK 1922 Bratislava. Pre spomínanú kategóriu to bude posledné stretnutie v jesennej časti. Výkop je naplánovaný na 11:00. Ešte dodáme, že zverenci vyššie menovaného trénera sa vo štvrtok 9. novembra pustili do dohrávky 12. kola, kedy na domácej pôde podľahli celku TJ Jarovce Bratislava po výsledku 0:1.

Najbližší víkend si síce oddýchnu kategórie U15 a U14, ale v ďalších súťažných zápasoch sa predstavia v piatok 17. novembra, kedy v stretnutiach 13. kola I. LSŽ vycestujú na ihrisko tímu MFK Skalica. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o čosi neskôr, a to o 12:00. Aj žiacke kategórie odohrali počas týždňa, podobne ako U16, súťažné zápasy. V dohrávkach 11. kola v stredu 8. novembra proti FK Rača Bratislava zvíťazili obe kategórie. Staršia 5:0, mladšia 2:1.

Proti MFK Skalica sa rovnako až o týždeň, ale na domácej pôde predstavia v sobotu 18. novembra aj kategórie U13 a U12. Pôjde o stretnutia v rámci 11. kola I. LMŽ. Staršia kategória má naplánovaný výkop o 10:00, mladšia o 11:30. No a rozoberané kategórie sa nám predstavili aj v dohrávkach 10. kola I. LMŽ, kedy v pondelok 6. novembra privítali na domácej pôde na Drieňovej rovesníkov z AS Trenčín. Staršia kategória zvíťazila 2:1, mladšia prehrala 4:8.

WU15

Pokračujeme našimi dievčatami. Cez víkend sa predstaví iba kategória WU15, ktorú čaká v sobotu 11. novembra zápas 9. kola II. liga žiačok - WU15, na pôde FKM Stupava. Výkop duelu je naplánovaný na 15:00. Dievčatá, držíme Vám palce.