10.4.2017 – 16.4.2017 (žiaci)

Program majstrovských zápasov

U15

FK Slovan Levice – FK Inter Bratislava (13.4.2017 o 10:00)

Výsledok: 1:0

Zostava: Mana, Dufek, Čaputa, Števaňák (67´), Kardoš (C), Hedera (54´), Čongrády, Dornai, Komiňák (59´), Karabín, Šarmír

Náhradníci: Escher (67´), Šimončič (54´),  Fandel (51´), Hužovič, Červenák, Čief, Hauskrecht (59´)

Žlté karty: Mana (48´), Čaputa (61´)

Hodnotenie zápasu: V šesťbodovom zápase s Levicami sme v prvom polčase hrali vyrovnanú partiu so súperom. Vzhľadom k terénu, bol veľký problém s kombinačnou hrou. Vysunuli sme pressing na polovicu súpera. Dokázali sme si vypracovať šance, ale ich premieňanie je  naša najväčšia slabina. Nefungovali nám kraje, nadokázali sa dostať do hry. Súper nás ničím neprekvapil, nakopával lopty, čo sme dokázali eliminovať a hrozil hlavne zo štandartiek. Druhý polčas pokračoval v podobnom duchu, ale začínali sme mať hernú prevahu, keď opäť prišla hrubá individuálna chyba, ktorá nás stála zápas. Chlapci dohrávali v kŕči a chýbal kľud vo finálnej fáze a zakončení. Musíme ďalej pokračovať v tvrdej práci a hlavne dostať chlapcov psychicky hore. Peter Tóth (asistent trénera)

U14

FK Slovan Levice – FK Inter Bratislava (13.4.2017 o 12:00)

Výsledok: 0:1

Gól: Nemec (66´)

Zostava: S. Mateleha, Tóth, Nemec (C), V. Mateleha (61´), Chrupka, Demjanovič, Richter (65´), Struhár, Zeman (46´), Lenický, Lovás (68´)

Náhradníci: Jakubec, Štepka, Hostačný, Šulc, Polák, Biesik

Hodnotenie zápasu: Prvý polčas sme doslova prespali. Nedokázali sme využiť výhodu vetra v chrbte. Kolmé lopty za obranu nenachádzali adresátov. Absentovala streľba zo strednej vzdialenosti. Čo sa týka obrannej fáźy, tam to bolo v poriadku, súperovi sme nedali priestor, vyhrávali osobné súboje ale prechod do ofenzívnej činnosti nám vôbec nevýchádzal. Súper len nakopával lopty a čakal na našu chybu.
 V druhom polčase po dohovore v šatni sme začali veľmi aktívne, zlapšili pohyb, zjednodušili kombináciu, paradoxne proti silnému vetru. Vytvárali sme si šance a išli za víťazstvom. Chalani išli na doraz, bojovali, dreli. Kombinácia bola sťažená terénom a silným vetrom. Naša snaha bola odmenená víťazným gólom 3 min. pred koncom a nastal výbuch radosti a celá striedačka sa išla radovať so strelcom gólu. Peter Tóth (asistent trénera)

U13

FK Inter Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (13.4.2017 o 10:00, Drieňová)

Výsledok: 8:2