Partneri

Ďakujeme všetkým naším partnerom, ktorí podporujú náš klub a pomáhajú nám v napredovaní a pri výchove mládeže.

Urban & Partner spol. s r.o.

Urban & Partner spol. s r.o.Spoločnosť URBAN&PARTNER pôsobí na slovenskom realitnom trhu už viac ako 20 rokov a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu. Od roku 1999 poskytuje kompletné realitné služby pre podnikateľské subjekty aj pre súkromné osoby. Spoločnosť sa dynamicky rozvíja, skvalitňuje vnútorné procesy a rozširuje svoju činnosť do oblasti developmentu a investovania. Je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

web: www.urbanpartner.sk

MobileTech, s.r.o.

Mobiletech

Platba mobilom umožňuje spontánny nákup digitálneho obsahu a hier bez bariéry zadávať ďalšie údaje alebo platobnú kartu (bez dodatočných poplatkov ak sa jedná o debetnú kartu). Možnosť spoplatniť obsah v aplikáciách, live prenosy prípadne využiť platbu mobilom na podporu tvorby obsahu alebo zber malých platieb od fanúšikov a podporovateľov (crowdfunding).

web: www.mobiletech.sk

stengl a.s.

Firma Stengl, ktorá realizuje zmysluplné a užitočné projekty, pôsobí na trhu 20 rokov, pričom už od roku 1999 prináša strategické riešenia podnikateľským subjektom, štátnym organizáciám, samosprávam a tretiemu sektoru. Vypracovali sa na jedného z najvýznamnejších poradcov pre samosprávy, odvetvia dopravy, životného prostredia, štátnej starostlivosti o šport, energetickej efektívnosti, atď. na slovenskom trhu.

Ich konzultanti pracujú na projektoch v regióne strednej Európy, pričom sa im darí exportovať know-how s pridanou hodnotou do okolitých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Česká republika atď. Na Slovensku je historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

web: www.stengl.sk

MobileTech, s.r.o.