17.4.2017 – 23.4.2017 (prípravky)

Program majstrovských zápasov

U11:

ŠK Vrakuňa Bratislava – FK Inter Bratislava (22.4.2017 o 10:15 hod.)

Výsledok: 1:13

Góly: Marčik, Pavuk 2, Pék, Willems 2, Sivák 2, Zajac, Jenčo 2, Bottán 2

Zostava: Šimko, Harach, Marčik, Stratov, Pavuk, Javorský, Pék, Willems, Sivák (C), Zajac, Jenčo, Štefanovič, Bottán, Szöllös

Hodnotenie zápasu: Zápas sa hral vo veľkej zime. Preto som rozdelil chlapcov na dve mužstvá. Jedno mužstvo hralo celý 1.polčas, potom sa šli chlapci prezliecť, druhé čakalo a pozeralo zápas z útrob štadióna a oni hrali zase celý 2.polčas. Som rád, že to chlapci zvládli hlavne bez striedania, bojovali, robili tlak na súpera pri rozohrávke a z toho sme chodili do kombinácií a do zakončenia. Súper vystrelil na bránu v poslednej minúte a dal gól. My sme boli celý zápas na súperovej polovici ihriska, no chýbala väčšia presnosť v zakončení. Dominik Ivanko (tréner U11)MZ (1)

U10:

ŠK Vrakuňa Bratislava – FK Inter Bratislava (22.4.2017 o 11:30 hod.)

Výsledok: 1:4

Góly: Poturnay 2, Kotúček, Nikolaj

Zostava: Man, Pernička, Hužovič, Poturnay, Michalko (C), Hlavatý, Jenčuš, Kotúček, Nikolaj, Vejřík (C), Červenka, Strečok, Hupka

Hodnotenie zápasu: Tentokrát sme si v majstrovskom zápase zmerali sily s družstvom ŠK Vrakuňa. Chlapcov sme od začiatku prípravy nabádali a pripravovali nato že súper bude hrať silový futbal a nemôžeme sa ho zľaknúť ale prispôsobiť a nanútiť mu našu hru . Tento cieľ nám vyšiel od prvej do poslednej minúty . Chlapci nechali na ihrisku srdce , nevypustili ani jeden súboj a zabojovali jeden za druhého . Navzájom sa povzbudzovali a dirigovali čo bolo najpodstatnejšie . Súpera sme taktiež prehrali po futbalovej stránke a to o niekoľko tried . Vynikajúca práca s loptou či už pod tlakom alebo bez tlaku , technická a rýchlostná prevaha v súbojoch 1:1 či už v ofenzíve alebo defenzíve , výborné finálne prihrávky či kombinácie . V zápase sme si vytvorili 8 čistých gólových šancí z ktorých sme polovicu dokázali premeniť , čo je taktiež zlepšenie oproti minulosti . Takže so zápasom sme maximálne spokojný , pretože sme konečne dokázali vynikajúco skombinovať dôraz a nasadenie s technickou a kombinačnou hrou ,ktorú chceme predvádzať za čo patrí chlapcom veľká pochvala a poďakovanie. Ľubomír Štefančík (tréner U10)

U9:

ŠK Vrakuňa Bratislava – FK Inter Bratislava (22.4.2017 o 9:00 hod.)

Výsledok: 7:2

Góly: Morvay, Takáč

Zostava: Ivan, Valachy, Morvay, Hesek, Takáč, Kolev, Bažík, Adámik, Hajko, Hort, Bagin (C)

Hodnotenie zápasu: Dnes sme odohrali zápas s kvalitným súperom. Výsledok nezodpovedá našej hre. Boli sme vyrovnaným a myslím si, že lepším tímom na ihrisku. Loptu sme mali viac pod kontrolou ako súper aj viac šancí na zakončenie, no dnes to nepadalo. Súper mal dvanásť šancí a dal sedem gólov no a my asi 30. Buď sme netrafili bránu, alebo sme trafili priestor, kde stál brankár. Chlapcov som pochválil za odvedený výkon a pokračujeme ďalej. Václav Melichárek (tréner U9)