Anglický týždeň začneme 3. kolom Slovnaft Cupu

Počas najbližších 7 dní sa Inter postaví až dvom súperom. Najskôr v stredu nastúpi v 3. kole Slovnaft Cupu na trávniku TJ Družstevník Veľké Ludince a neskôr v sobotu na domácej pôde privíta Zvolen.

slovnaft-cup

Náš prvý súper TJ Družstevník Veľké Ludince je stabilným účastníkom 3. ligy Západ, kde mu po 7. kole patrí 10. priečka so ziskom desiatich bodov. Veľké Ludince sa do 3. kola Slovnaft Cupu dostali cez Kmeťovo a Nevidzany. Oboch súperov doslova prevalcovali, keď postúpili so skóre 11:1, čo hovorí o tom, že Interistov nečaká žiadny jednoduchý zápas.

Pripomeňme si, že “Žltočierni” postúpili do 3. kola cez štvrtoligového súpera TJ Partizán Domaniža. Pri dramatickom víťazstve 3:2 sa vtedy presadili Fedor, Labuda a Elvis Osmani. Zápas vtedy vyzeral celkom jasne, keď po 70. minúte bol v Domaniži stav 3:0 pre Inter, no potom z čista jasna prišlo zníženie zo strany domácich a zo zápasu bola ešte dráma. Tomu by sa teraz Interisti radi vyvarovali a v zápase s Veľkými Ludincami by chceli dominovať počas celého priebehu stretnutia. Veď o motiváciu májú postarané, pretože prípadné víťazstvo by znamenalo veľkú šancu zahrať si zápas proti fortunaligovej Nitre*.

Úvodný výkop zápasu TJ Družstevník Veľké Ludince – FK Inter Bratislava sa uskutoční v stredu o 16:00 na štadióne vo Veľkých Ludinciach.

*Nitra musí v 3. kole vyhrať na trávniku Trenčianskych Teplíc

Autor: Matej Kraus Foto: TASR