Bratislavskí rivali sa spojili pre dobrú vec!

halenar

V bratislavskom derby oba tímy nastúpime v špeciálnych dresoch na počesť hráča Juraja Halenára, ktorý sa predstavil postupne v oboch kluboch počas ich najväčšej slávy. Limitovaná edícia dresov s podobizňou Juraja budú zaradené do dražby. Výťažok z predaja bude venovaný Jurajovmu synovi Nicolasovi.

Do dražby pôjdu dresy všetkých hráčov Interu a Petržalky zo vzájomného zápasu, ktorý je na programe 18. augusta 2018 o 16:30 hod.

Fotografie a informácie o možnostiach zakúpenia dresov Interu uverejníme už zajtra na oficiálnom Facebookovom profile FK Inter Bratislava.

Majiteľom konkrétneho dresu sa stane záujemca s najvyššou ponukou, začiatok dražby je stanovený na štvrtok 9. augusta, dražba končí v sobotu 18. augusta s úvodným hvizdom zápasu.