Dorastenecké kategórie pokračujú v letnej príprave

dsc_0328-2

Dorastenecké kategórie pokračujú v letnej príprave.  Na začiatku týždňa sa kategória U19 predstavila na pôde Brno Líšeň, kde sa víťazstvo nezrodilo. Naopak cez víkend si na domácej pôde zmerala sily s Prostejovom, ktoré porazila 4:1. 

18.7. Brno Líšeň – FK Inter 6:1 (2:1)
G: Zeleník

Zostava FK Inter: Gálik (46. Ščurko) – Mánik (76. Zeleník), Braniš, Kučerka, Wiesner, Kormaník, Repčák (46. Kliment), Polakovič (46. Molnár), Bubeník (70. Trutz), Zeleník (61. Polakovič), Krajčír (61. Repčák) 
 
Roman Koňušík, tréner U19: “Prvý polčas sme boli mierne lepším družstvom, i keď nedostatky sa objavili aj v ňom. Aj na gólové príležitosti sme mali miernu prevahu. Druhý polčas sme hrali proti veľmi silnému vetru, viazla nám kombinácia a postupne dochádzali sily, čoho dôsledkom boli aj zlé rozhodnutia a súper zaslúžene zvíťazil.”
 
21.7. FK Inter – Prostejov 4:1 (2:0)
G: Kobal, Zeleník, Pollák, Mánik
 
Zostava FK Inter: Gálik (46. Škoda) – Mánik (61. Trutz), Lorincz (46. Kliment), Kučerka, Wiesner, Kormaník, Kobal (68. Vaktor), Vaktor (46. Polakovič), Bubeník (46. Pollák), Zeleník (61. Repčák), Molnár (46. Krajčír)
 
Roman Koňušík, tréner U19: “Chlapci si zaslúžia pochvalu za transfer poznatkov z tréningového procesu do zápasu, pretože výborne dokázali za veľmi krátky čas posunúť úroveň našej hry výrazne vpred. Zápas sme mali jasne v našej réžii, i keď nejaké šance si aj súper dokázal vypracovať. My sme si ich vypracovali o poznanie viac a absolútne zaslúžene sme zvíťazili. Škoda len nešťastného vlastného gólu v závere zápasu. Chlapci zvládli prevažnú časť stretnutia odohrať v šprinte, čo je výrazný parameter našej hry.”