Inter zdolal aj 1. FC Slovácko (B)

logo_1fc-slovackovs logo Inter

1.FC Slovácko (B) – FK Inter Bratislava

Výsledok: 0:3

Góly: Šulc 2, Prekop

Zostava: Strelčík, Tóth, Štrba, Petráš, Labuda, Baldovský, Osmani, Kochan, Prekop, Šulc, Fedor

Náhradníci: Kollár, Špak P., Špak F., Vlček, Vaculík, Hrnko, Kaman, Jašúrek

Vyjadrenie trénera k zápasu:
“Hrali sme na solídnom ihrisku, čo sa týka povrchu, ale bolo rozmerovo menšie, bolo užšie, bolo to viacej o súboji, ale aj to je dobrá skúsenosť pre našich hráčov v príprave. Určite sa bude hrať v druhej lige veľa do tela, bude tam veľa fyzičnosti. Takže to bol solídny test. Určite som čakal väčšiu kvalitu súpera, ale keď sa pozerám na svoje mužstvo, tak bolo tam veľa dobrých vecí, hrali sme v silnej zostave 60 minút, boli sme dominantným mužstvom, nedali sme veľa šancí okrem troch gólov, to jediné mi nejako na tom zápase vadilo. Veľa vecí tam však bolo výborných, nový hráč, Erik Prekop, sa prezentoval veľmi solídnym výkonom. Je to príprava, výsledok ma určite nejako nezaujíma, ale čo sa týka nejakých fáz hry, bolo to z našej strany na vysokej úrovni a dokázali sme si vypracovať trpezlivosťou veľa šancí, len škoda, že sme ich nepremenili, lebo výsledok mohol byť omnoho vyšší, ako to je. Aj táto skúsenosť pre mladé mužstvo je veľmi dobrá. Som rád, že aj s nejakým trošku iným štýlom, českým štýlom, sme sa zoznámili. Zajtra ideme do ďalšieho tréningového týždňa, máme dva týždne pred ligou a už to budeme ladiť, aby sme v piatok v Púchove vybehli s jedenástkou, ktorá bude aj možno v prvom zápase ligy, takže týmto smerom sa to už uberá.”