Klub ukončil spoluprácu so Strelčíkom a Obiechinom

Dnes sme ukončili spoluprácu s brankárom Kristiánom Strelčíkom a Pentecostom Obiechinom. Naopak klub dotiahol príchody Pastornického a Amira Ben Shimona. 

dsc_0302

Klub dnes uzavrel káder na jarnú časť 2017/2018. Dotiahli sa príchody brankára Martina Pastornického z českej Karvinej a krajného obrancu Amira Ben Shimona, ktorý prišiel na hosťovanie z FK Senica. Naopak rozlúčiť sme sa museli s brankárom Tinom Strelčíkom a ofenzívnym záložníkom Pentecostom Obiechinom

Ešte predtým klub predčastne ukončil pôsobenie s Armandom Mancem, Viktorom Tóthom, Matejom Vaculíkom a Andrejom Kamanom. Na druhej strane prišli Tomáš Šalata, Issa Adekunle (obaja hosťovanie AS Trenčín), Wisdom Kanu (Spišská Nová Ves), Victor Olatunji a Stanley Ogambor (obaja príchod z Nigérie). Po zranení sa tiež pomaly vracia Martin Vlček, avšak jeho štart je v najbližších kolách nepravdepodobný, keďže si na tréningu obnovil predchádzajúce zranenie. 

Káder na jarnú časť 2017/2018:

Brankári:  Štefan Kollár, Martin Pastornický 

Obrancovia: Vojtech Tóth, Milton Klooster, Andrej Labuda, Andrej Štrba, Tomáš Šalata, Peter Petráš, Amir Ben Shimon

Záložníci: Patrik Kochan, Mário Baldovský, Elvis Osmani, Wisdom Kanu, Gabriel Bezák, Patrik Špak

Útočníci: Patrik Fedor, Erik Prekop, Jakub Šulc, Issa Adekunle, Stanley Ogambor, Victor Olatunji, Martin Vlček (stále zranený)