Muži opäť na víťaznej vlne

logo Inter vs logo-7

FK Inter Bratislava – OFK Dunajská Lužná

Výsledok: 5:0

Góly: Šulc (69´), Tóth (40´), Baldovský (36´), Petráš (24´), Afkir (19´)

Zostava: Kollár, Šalata, Šulc, Tóth (69´), Kochan, Vaculík, P. Špak, Baldovský, Petráš (46´), Afkir (56´), Osmani

Náhradníci: Kratochvíl (46´), F. Špak, Fedor (56´), Anguš (69´), Hrnko, Ščavnický, Goga

Vyjadrenie trénera k zápasu: Dnes k nám prišiel veľmi sympatický súper, ktorý sa prezentoval futbalovosťou a môžem potvrdiť, že keby sa to uberalo takouto cestou, je to fajn. Samozrejme, kvalitou sme boli lepší, potvrdili sme to gólmi, aj keď sme mali prvých 15 minút trošku ťažších. S postupom času a výmenou nejakých pozícií hráčov sme zobrali opraty zápasu do rúk a potvrdili sme to gólmi a veľmi peknými akciami. Bolo tam ešte veľa nevyužitých šancí. Musím povedať, že aj súper sympaticky pristúpil k zápasu a chcel s tým zápasom niečo urobiť. Chcel hrať otvorenú partiu a myslím si, že pre divákov to bolo zaujímavé stretnutie. Získali sme ďalšie dôležité tri body a koncentrujeme sa v týždni na ďalší zápas, ktorý hráme vonku a do konca súťaže chceme zbierať body, aby sme na konci urobili nejaké vyhodnotenie a uvidíme, ako tá tabuľka zareaguje na konci sezóny.