Na post hlavného trénera A-tímu prichádza Jozef Brezovský

Jozef Brezovský na tomto poste vystrieda Jozefa Barmoša, ktorý nám v klube túto pozíciu zastrešoval počas jesennej časti. Ten bude aj naďalej v našom klube pracovať na pozícii prezidenta. Asistentmi trénera pri prvom tíme naďalej zostanú Richard Slezák, Daniel Bachleda a Štefan Šogor.

brezovsky

Jozef Brezovský ako hráč začínal v mládežníckych kategóriach Spartaku Trnava. Neskôr obliekal dresy tímov ako VŠ FK Rača, ŠK Vinohrady, J. Bohunice, VTJ Martin, SV Gablitz, SK Breitenfurt, SG Ulrichskirchen. Trénerskú kariéru začal v klube ŠK Vinohrady odkiaľ sa neskôr presunul do tímov Lokomotíva Trnava, SG Ulrichskirchen „A“ tím, ŠK Blava a J. Bohunice. K nám prichádza zo Spartaku Trnava, kde od roku 2011 pôsobil pri mládeži a ako tréner U 19 mal za úlohu pripravovať hráčov na prechod z dorasteneckého na seniorský futbal. Taktiež metodicky riadil a usmerňoval trénerov všetkých dorasteneckých kategórii v trnavskom klube.   

K príchodu nového trénera sa za vedenie vyjadril generálny manažér Ľubomír Talda, “Nový hlavný tréner preberá všetky kompetencie, ktoré k vedeniu A-tímu patria a prináležia. Veríme, že prinesie do tímu nový impulz a myšlienky. Samozrejme všetko v súlade s filozofiou, ktorú sme si ako klub určili,” hovorí Ľubomír Talda, ktorý jedným dychom dodáva, že angažovaním nového trénera chceme posilniť realizačný tím po výsledkovo nie veľmi podarenej jesennej časti, “Jeseň nám výsledkovo veľmi nevyšla a tak sme sa chceli okrem hráčov posilniť aj na lavičke. Veríme, že či už príchody nových hráčov ako Adekunle, Šalata, Obiechina alebo po novom Wisdom Kanu zo Spišskej, tak aj tréner nám pomôžu upevniť naše pôsobenie v 2. lige,” skonštatoval na záver náš generálny manažér. 

Doterajšie zmeny v kádri počas zimného prestupového obdobia:

Odchody: Matej Vaculík,  Andrej Kaman, Armando Mance
Príchody: Tomáš Šalata, Issa Adekunle (obaja z AS Trenčín), Pentecost Obiechina (návrat z hosťovania v FK Senica), Wisdom Kanu (zo Spišskej Novej Vsi), Martin Vlček (návrat po dlhodobom zranení), Stanley Oganbor a Victor Olatunji (voľní hráči)

Foto: www.fcspartak.sk