Patrik Lörincz: Fanúšikom chceme priniesť to, na čo sú zvyknutí

Zverenci Michala Pančíka majú pred sebou jedno z najdôležitejších stretnutí aktuálneho súťažného ročníka. V sobotu 12. júna ich čaká posledný domáci zápas sezóny, v ktorom musia bodovať. V dohrávke 14.kola TIPOS III. ligy Bratislava privítajú FK Slovan Most pri Bratislave. Výkop tohto duelu je naplánovaný na 17.00 h. Vstup na zápas je pre všetkých milovníkov futbalu bez poplatku. 

patrik-l

Naši chlapci majú pred sobotňajším stretnutím obrovskú motiváciu.  Prioritou je vynahradiť si neúspešný zápas s Račou, ďalšou zase túžba priblížiť sa k postupu do druhej celoslovenskej ligy a v neposlednom rade chcú bodovať pred domácim publikom. Posledný vzájomný zápas s Mostom pri Bratislave sa odohral ešte v roku 2019, ktorý Interisti zvládli. Gólovo sa presadili Lukáš Pollák a v závere zápasu Nuno Lopes. Inter zdolal súpera 2:0 a na tento výsledok chce nadviazať aj teraz. Naši chlapci sa stále nachádzajú na druhom mieste tabuľky. Na favorita ligy FC Rohožník strácajú tri body, a tak sa o postup bude bojovať do posledného kola. 

Most pri Bratislave sa v týchto dňoch nevezie na víťaznej vlne. V posledných dvoch zápasoch nezískal ani bod, čím nadviazal na neúspešný záver jesennej časti.  Doteraz získal 17 bodov za 5 výhier a 2 remízy.  V tabuľke sa nachádza na desiatej priečke, to však neznamená, že Interistov čaká ľahký zápas. Most pri Bratislave je silný práve vo vonkajšom prostredí. Doteraz odohral na trávnikoch súpera 7 zápasov a z nich 4 skončili víťazne. Paradoxne na domácom trávniku zo 6 duelov bodoval iba raz. 

Patrik Lörincz, hráč: Stále máme šancu pobiť sa o postup. Je to posledný domáci zápas tejto sezóny, a tak dúfame, že fanúšikom prinesieme to, na čo sú zvyknutí. Súper sa nachádza v druhej polovici tabuľky, to však neznamená, že pôjde o ľahký zápas. Je to na nás, aby sme zabojovali a víťazstvom sa priblížili k vytúženému postupu.

Organizačné pokyny k domácemu zápasu Inter Bratislava a FK Slovan Most pri Bratislave

Program dohrávky jesennej časti 2020/2021

12.kolo 29.5.2021 17:00 FK Inter Bratislava : PŠC Pezinok 2:0 
13.kolo 05.6.2021 17:00 FK Rača Bratislava : FK Inter Bratislava 3:2
14.kolo 12.6.2021 17:00 FK Inter Bratislava : FK Slovan Most pri Bratislave
15.kolo 19.6.2021 17:00 FC Rohožník : FK Inter Bratislava

Prejsť do archívu článkov.