Prípravkári nám spravili veľkú radosť

Prípravkárske kategórie od U 8 do U 11 odohrali v poslednom čase veľa zápasov, v ktorých dokázali poraziť súperov tých najzvučnejších mien. V akcii bola aj naša dievčenská kategória WU 9, ktorá odohrala počas minulého týždňa 2 zápasy.dominik

Výsledky turnaja U 8 v trnave:

FK Inter Bratislava U 8 – Spartak Trnava 2:1
FK Inter Bratislava U 8 – AS Trenčín 4:5
FK Inter Bratislava U 8 – AFC N.M.N.V 7:0
FK Inter Bratislava U 8 – MŠK Žilina 3:2
FK Inter Bratislava U 8 – FK Studienka 3:1

Strelci gólov Interu: Hort 6 ,Janák 3 ,Majerský 3 , Ďurian 3 , Zabák 2 , Kubla 1 , Joch 1
Umiestnenie: 1. miesto

Hodnotenie trénera:
“Tento víkend sme sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja v Trnave . Súperi boli kvalitatívne veľmi dobrí , no my sme ukázali v každom zápase, že sme lepší . Či už to herne ale aj výsledkovo . V každej hernej činnosti sme ukázali vysokú kvalitu .Samozrejme potešili víťazstvá ale aj výkony . Sme spokojní s tým , že chlapci dokážu preniesť veci, ktoré ich učíme z tréningu a využívajú ich v zápasoch , je to dobrý signál . Na druhej strane si ale myslíme, že sme stále neukázali náš plný potenciál. Chlapci vedia ukázať ešte o level dva vyššie tempo a kvalitu . V chlapcoch sa skrýva oveľa viac než doteraz ukázali, len ich musíme donútiť ukazovať to každý zápas a každý turnaj, nie len raz za čas . Inak panuje s turnajom spokojnosť . Taktiež s vynikajúcou organizáciou turnaja Spartakom Trnava .”

FK Senica – FK Inter Bratislava U 10 5:10 (3:3)

Góly: Takač 4, Novák 2, Majer, Valachy, Morvay, Adámik
1. zostava: Mišak – Valachy, Hort, Kolev, Adámik, Morvay, Takač
2. zostava: Ivan – Bergendi, Rajčan, Hajko, Hesek, Majer, Novák

Hodnotenie trénera Čintalu:
Na tohto súpera sme narazili už viackrát a preto sme vedeli, že to nebude jednoduchý zápas. Od začiatku sa hral na jednej aj druhej strane kvalitný futbal, hralo sa rýchlym tempom. Kvalitou vyrovnaný zápas, kde rozhodovali hlavne efektivita v zakončení. Vďaka dobrej defenzíve na jednej aj druhej strane bolo do 18 minúty 0-0. No 5 minút pred koncom prvého polčasu padli rýchle góly a do druhého polčasu sa šlo s vyrovnaným výsledkom. Druhý polčas bol z našej strany veľmi dobrý. Vedeli sme, že len agresivitou, ráznym dostupovaním a lepšou efektivitou v útočnej fáze môžeme prehrať súpera. To sa nám aj darilo, vďaku čomu sme tento zápas priviedli do víťazného konca. S výkonom každého jedného hráča som veľmi spokojný. Na druhej strane musím pochváliť aj dnešného súpera, ktorý bol technicky na tom veľmi dobre a nám v tomto zápase nedal nič zadarmo. Som rád, že niektoré taktické veci, ktoré si hovoríme už chalani od zápasu k zápasu zlepšujú a aj v tomto sa posúvame dopredu.

fk inter bratislava u 11 – fc Petržalka  17:8  (8:3)

GólyHlavatý 1 , Nikolaj 4 , Jenčuš 2 , Majerský 2 , Hužovič 4 , Kotuček 2 , Pernička 2

Hodnotenie trénera Ivanka:
“V zápase sme hrali od úvodných minút presne to, čo sa učíme v tréningovom procese. Hra založená na krátkych prihrávkach , využívaní šírky ihriska . Žiaľ, jednej partii vyšiel zápas lepšie ako druhej, preto sme strelili len 17 gólov. Nedostatky : rozohrávka brankárov, prehrávanie  osobných súbojov 1 na 1 z pohľadu obrannej fázy hry.”

Senica – FK Inter Bratislava u 10 6:11  (3:4)

GólyNikolaj 4 , Majerský 2 , Jenčuš 3 , Pernička 1 , Hlavatý 1

Hodnotenie trénera Ivanka:
“Zápas vo vysokom tempe od oboch mužstiev. Množstvo osobných súbojov 1 na 1, ktoré sme vyhrávali. Loptu sme si posúvali rýchlo, no súper bol agilný a vždy nás rýchlo dostupoval. Chalani ukázali obrovskú chuť zvíťaziť a len zlyhanie v koncovke nás stalo víťazstvo s väčším gólovým rozdielom. Nedostatky – nepremieňanie šancí ”

Aj naša kategória dievčat WU 9 mala anglický týždeň. Odohrali dva zápasy, ktoré oba skončili v prospech súpera, ale dievčatá si oba zápasy schuti užili. Od zápasu k zápasu vidieť zlepšenie v hernej činnosti dievčat, ktoré sú spolu iba jeden mesiac. K doteraz trojgólovej strelkyni Pavlíne Palenčákovej sa pridala  Nikol Adámeková, ktorá dala 3 góly Rohožníku a dva góly pridala Nina Vrbiková do siete Novej Dedinky.