Turnaj Junior ČEZ CUP 2017

ZÁPASY: HNK Hajduk Split , 1.FK Příbram , FC Hradec Králové , SK Sigma Olomouc , Viktoria Plzeň , Baník Ostrava , FK Jablonec , SKP Č . Budejovice , SK Rapid Psáry , Galatasaray Istanbul , Szombhatelyi Haladász

Výsledky: 0:5(P) , 3:4 (P) , 0:2 (P) , 2:1 (V) , 3:2 (V) , 1:0 (V) , 3:0 (V) , 0:1 (P), 3:0 (V) ,0:4 (P) , 2:0 (V)

GÓLY: Nikolaj 7 ( najlepší strelec tímu )

Umiestnenie: 11.miesto (18) – 2 . miesto strieborná skupina

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Nikolaj , Červenka

ZOSTAVA: Man, Vejřík (C), Červenka, Strečok, Hužovič, Jenčuš, Poturnay, Pernička, Nikolaj, Kotuček

HODNOTENIE: Turnaj v Prahe, na ktorom sme sa zúčastnili 10.6., mal parametre európskej úrovne . Každému , kto sa aspoň trochu do futbalu rozumie, netreba predstavovať tímy ako Galatasaray Istanbul či  Hajduk Split. Chalani si tak okrem tímov ako Slávia , Sparta Praha alebo  Plzeň  proti ktorým hrávali už pravidelne celú sezónu vyrovnané partie , mohli skúsiť taktiež ešte o level vyššiu futbalovú školu. V týchto zápasoch bola jasne vidieť úroveň futbalu u ,,nás´´ a v týchto krajinách .Vo vzájomných zápasoch nám nedali žiadnu šancu , no napriek tomu chlapci dostali aspoň ďalšiu motiváciu do budúcej práce . Čo sa týka ostatných zápasov tak sme boli ako obvykle vyrovnaní či lepší ako náš súper v každom jednom zápase . Čo nám potvrdzujú aj naše výsledky . Čo sa týka turnaja tak sme maximálne spokojný ako sa len dá   pretože sme dostali pozvánku  na turnaj na tej najvyššej úrovni o čom sa môže ostatným kategóriám z Interu zatiaľ iba snívať . Ľubomír Štefančík (tréner U10)