V prvom domácom zápase nás čaká Sereď!

Sobotný zápas na Stupavskom štadióne bude pre hráčov trénera Richarda Slezáka prvým ostrým domácim testom. Potom ako sme minulú nedeľu prehrali na trávniku silného MŠK Žilina “B” (4-2), bude Sereď omnoho prijateľnejším súperom na zisk prvých tohtosezónnych bodov.

zilina-inter

V úvodnom stretnutí naši chlapci jasne predviedli, že sa chcú prezentovať ofenzívnym futbalom, ktorý bude baviť ich a hlavne fanúšikov. Myslím, že Žilinu podržala dlhodobá koncepčná práca a v zápase do veľkej miery rozhodla efektivita vo finálnej fáze,”poznamenal po zápase kormidelník “Žltočiernych” Slezák, ktorý tiež vyslovil spokojnosť s novými posilami. Výborne zapadli Klooster a Prekop z Trenčína a stopér Aďo Štrba sa tiež uviedol veľmi dobrým výkonom.” Adrián Štrba, z ktorého v 19-tich rokoch rastie pilier obrany Interu prišiel pred sezónou z Trnavy a v zápase na Štadióne pod Dubňom sa hneď uviedol gólom. Štart sezóny proti „Šošonom” je však už minulosť a teraz treba všetku pozornosť venovať domácemu zápasu proti Seredi. Tá si v prvom kole tiež nepripísala žiadne body, keď podľahla na domácom trávniku silnému Popradu s bývalými reprezentantmi Stanom Šestákom a Kamilom Kopounekom 0-2. Jedna vec je nad slnko jasná, oba tímy si to v sobotňajšom zápase rozdajú o prvé tohtosezónne body. Veríme však, že naši chlapci sa aj vďaka Vašej podpore doma predvedú v tom najlepšom svetle a zapíšu si do tabuľky II. ligy prvé 3 body.

Súpera privítame v sobotu o 17:00 na novovybudovanom štadioné v Stupave, kde budeme hrať všetky domáce zápasy v sezóne 2017/2018. Na domácom zápase spustíme aj predaj permanentiek, ktoré poslúžia na celú sezónu, čiže na všetkých 15 domácich zápasov. Každý, kto si sezónnu vstupenku kúpi, má isté sedadlo v sektore určenom pre držiteľov permanentiek. Predaj lístkov bude spustený 90 minút pred začiatkom zápasu, čiže v sobotu 15:30.
Ceny permanentiek:
Dospelý 40,00 eur