V stredu nás čaká Slovnaft Cup proti Domaniži

Po prvých dvoch ligových zápasoch so Žilinou a Sereďou nás čaká premiéra v tejto sezóne Slovnaft Cupu. Minulý ročník sme sa v pohári dostali do 3. kola, keď sme nešťastne vypadli po penaltovom rozstrele so Šimovanmi. Žreb nám tento rok na prvé kolo prisúdil súpera TJ Partizán Domaniža.
dsc_1043-2
Malá obec, ktorá je v blízkosti Považskej Bystrice má okolo 1500 obyvateľov a je známa hlavne vďaka Kostolu sv. Mikuláša zo 14. storočia. V stredu sa však jej hráči pokúsia presláviť obec inak, ako touto gotickou pamiatkou. Účastník IV. ligy si zápas proti Interu zabezpečil víťazstvom v predkole Slovnaft Cupu proti TJ Partizánu Prečín.
Naši chlapci sa na zápas naladili víkendovými troma bodmi proti Seredi (2-1) a na víťaznej vlne sa budeme chcieť udržať aj v stredu. V sezóne 2016/17 sme v Slovnaft Cupe postupne prešli cez NMŠK Bratislava, ŠK Vydrany a nakoniec sme vypadli po penaltovom rozstrele na štadióne ŠK Slovan Šimovany.
Tento rok je však Inter sebavedomejší, dominantnejší a hlavne druholigový. Zápas nás určite nečaká ľahký, avšak “Žltočierni” budú jasným favoritom a veríme, že sa domov vrátia s postupom do 2. kola. Stretnutie začína zajtra o 17:15 na štadióne v Domaniži.

Autor: Matej Kraus Foto: Vanessa Haasová