Výsledky Interu za posledný víkend

Výsledky Interu za posledný víkend.

img-20171008-wa0017

FK Inter Bratislava – SLAVOJ Trebišov 1:0 (1:0)
Gól:
Kolbas (vlastný)

Spartak Myjava U 19 – FK Inter Bratislava U19 4:1 (0:0)
Góly: Brunner
Hodnotenie trénera Koňušíka:
“Po stredajšom vynikajúcom výkone v zápase so Slovanom (napriek prehre) sme sa v tomto zápase nedokázali priblížiť tomuto výkonu, nie to zlepšiť ho. Chlapci boli nepochopiteľne neistý na lopte, kopili taktické chyby v obrane i útoku, nehrali dostatočne sebavedomo, chýbali nam rozdielové osobnosti. Prikladám to zlému mentalnenu nastaveniu, ktorého príčinu musíme odhaliť a odstrániť. Bol to nepochopiteľne slabší výkon i ked v zápase sme mali lepsie držanie lopty, šancí bolo na oboch stranách podobne, akurát v efektivite nás super prevýšil a preto vyhral vyšším rozdielom.”

FK Inter Bratislava U 19 B – FK Zohor  U 19 6:2 (5:2)
Góly:
Trnka 4, Hedera, Zeleník

Spartak Myjava U 17 – FK Inter Bratislava U17 2:0 (1:0)

FK Inter Bratislava U 15 – MFK Púchov U 15 2:1 (0:0)
Góly:
Nemec, Chrupka

FK Inter Bratislava U 14 – MFK Púchov U 14 0:0 (0:0)
Hodnotenie trénera Majerníka:
“Do zápasu sme vstúpili veľmi ľahkovážne. Prehrávali sme osobne súboje v strede ihriska, kazili sme ľahké prihravky a nedarilo sa nám byť dominantní na lopte. Súper na nás vytiahol vysoký pressing, napádal našu rozohrávku, čo nám robilo veľké problémy. Síce sa nám darilo otváranie hry od brankára, ale ťažko sme prekonávali pripravnu zónu, pretože pri slabej ponuke našich stredových hráčov a útočníkov sme nedokázali prekonať prípravnú zónu a len sporadicky sme sa dostavali do zakončenia. Aj ked do niekoľkých dobrých príležitosti sme sa dostali, ale chýbal nám pokoj pri zakončení. Druhý polčas mal podobný scenár ako ten prvý, neboli sme až tak dominantní na lopte. Až na posledných 15 min. kedy sme sa usadili na súperovej polovici, kombinovali a prišli aj šance. Znovu však chýbal pokoj v zakončeni a preto aj výsledok zodpovedá predvedenej hre. Treba však pochváliť aj súpera, ktorý hral veľmi dobre a tiež mal pár príležitosti na strelenie gólu. Remíza bola asi zaslúžená, aj ked ma to mrzí, pretože po veľmi dobrých výsledkoch, sme mohli aj tento zápas zvládnuť. Ideme však ďalej a treba v tréningovom procese ešte tvrdšie pracovať.”

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble U 13 – FK Inter Bratislava U 13 1:2 (0:1)
Góly: Grúber, Makky
Hodnotenie trénera Sekota:
Celý prvý polčas sme mali prevahu vo všetkých herných činnostiach. Vytvorili sme  tlak na súpera aj gólové príležitosti, z ktorých sme žiaľ premenili len jednu. Druhý polčas sme  začali veľmi dobre, až na  jeho zakončenie. Mali sme dve pekné šance, ktoré  však  zostali nevyužité, za čo prišiel zákonite  trest, keď sme inkasovali vyrovnávajúci  gól. Po vyrovnávajúcom góle, sa hra  najmä v strede ihriska vyrovnala. Záver  zápasu bol veľmi dramatický, súper tlačil na našu bránku a hralo sa 2 min. nad určený čas, keď rozhodca odpískal jedenástku. Brankár Janko Palenčár strelu chytil a zápas bol ukončený. Vďaka našej trpezlivosti sme zápas zvládli a doviedli do víťazného konca.”

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble U 12 – FK Inter Bratislava U 12 4:9 (2:4)
Góly: Pavuk 3, Bottán, Dornai, Jakubík, Marčík, Borovský, Ragan
Hodnotenie trénera Kopouna:
“Do zápasu sme nevstúpili dobre, keď sme mali slabší 5 minútový začiatok. Potom sme sa dostávali do tempa hry a vypracovali sme si dostatok šancí na strelenie gólov, no žiaľ, strelili sme iba 4 góly. Na druhej strane, niektoré akcie mali hlavu a pätu, keby sme strelili gól bola by to čerešnička na torte. Nevadí, hra bola naozaj dobrá. V 2. polčase sme znova dominovali na ihrisku, súper dal jediný normálny gól zo štandardky, na ostatné 3 góly sme mu prihrali my. S výkonom môjho tímu som spokojný, zanechali sme dobrý dojem.”

Autor: Matej Kraus