Výsledky našich dorastov

Počas víkendu boli v akcii všetky naše dorastenecké kategórie. Mladší a starší dorast sa predstavil doma proti Topoľčanom a béčko staršieho dorastu sa taktiež doma postavilo rovesníkom z Dunajskej Lužnej.

ziaci

FK INTER BRATISLAVA U 17 – MFK TOPVAR TOPOĽČANY 3:1 (2:1)

Góly: 34´, 36´ Kudrnáč, 67´ Majtán
Zostava INTER: Gálik – Sládeček, Hrebeň, Kormaník (C), Kudrnáč, Molnár, Earl, Kučerka, Majdák, Černák, Repčák
Striedali: Majtán, Braniš, Kliment, Bubeník, Šarmír, Molnár

Hodnotenie trénera Pančíka:
“Súper napriek tomu, že je momentálne posledný, podal u nás hlavne v prvom polčase veľmi dobrý, organizovaný výkon a vôbec nám našu úlohu favorita neuľahčil. Napriek tomu, že sme mali loptu v prvom polčase na kopačkách takmer výhradne my, naše kombinácie boli pomalé, pohyb nedostatočný a preto sme sa nevedeli cez kompaktnú obranu súpera presadiť a nevytvárali sme si takmer žiadne príležitosti na strelenie gólu. Naopak, súper sa snažil hroziť najmä z brejkov a mal aj jednu veľmi dobrú príležitosť, keď ich hráč aj obišiel nášho brankára, ale lopta mu ušla do autu. Ďalšiu príležitosť, mal súper po rohovom kope, kde komplet naša defenzíva nezareagovala na rozohranie rohu na krátko a z tejto situácie sme dostali gól. Po góle sa naša aktivita smerom k súperovej bráne zvýšila. Ofenzívni hráči sa začali lepšie pohybovať, pribudli nábehy či už obrancov, alebo stredových hráčov do voľných medzipriestorov a v krátkom časovom slede sa nám podarilo streliť dva góly a výsledkovo sme zápas otočili. Druhý polčas sme už na ihrisku jasne dominovali, keď súper s nami nestačil nielen herne, ale už ani kondične. Škoda, že sme nevyužili niektoré obrovské gólové príležitosti na strelenie väčšieho počtu gólov.”


 

FK INTER BRATISLAVA U 19 – MFK TOPVAR TOPOĽČANY 3:1 (1:0)

Góly: 20´ Gregor, 86´ Brunner, 88´ Chudík
Zostava INTER: Škoda – Kratochvíl, Kliman, Baláž, Gregor, Wiesner, Kobal, Vilim, Dolán, Chudík, Lörincz
Striedali: Schwarz, Brunner, Duduc, Vaktor

Hodnotenie trénera Koňušíka:
Prvý polčas sme súperovi ponúkli niekoľko príležitosti na otvorenie skóre, našťastie ani jednu nevyužili. Viackrát došlo z našej strany k podceneniu situácie a keď sa k tomu pridal nedôraz v osobných súbojoch, polčas pre nás skončil šťastne. Vstup do druhého polčasu opäť poznačil nedôraz a následne vyrovnávajúci gól v našej sieti. Potom sme súpera zatlačili hlboko na ich polovicu a išli sme za víťazstvom. Vypracovali sme si veľa šancí, napokon sme v závere strelili dva góly a rozhodli o našom zaslúženom víťazstve. Tento zápas musí byť pre nás výstrahou, čo sa týka dôrazu v osobných súbojoch a prvopolčasových ľahkých strát lôpt, pretože nikdy nie je príjemné doháňať súperov náskok.”


FK INTER BRATISLAVA U 19 (B) – ofk Dunajská lužná 3:1 (3:0)

Góly: 16´, 22´ Komiňák, 13´ Trnka
Zostava INTER: Mader – Komiňák, Trnka, Duduc (C), Števaňák, Kliment, Šarmír, Čief, Hedera, Majtán, Bubeník
Striedali: Vlček, Živický, Trutz

Hodnotenie trénera Gligiča:
“Prvý polčas sme podali veľmi dobrý výkon. Dominovali sme od prvej minúty a skórovali 3-krát. Do druhého polčasu sme vstúpili nezodpovedne. Podceňovali sme každú situáciu , robili veľa technických chýb z čoho súper ťažil ale našťastie premenil iba jednu šancu. ”

Autor: Matej Kraus