Výsledky prípravných zápasov našich žiakov

Počas posledného týždňa si naše žiacke kategórie zmerali sily s viacerými kvalitnými súpermi.

u13

SDM Domino – FK Inter bratislava U13 1:1 (1:1)

Gól: Tóth
Zostava:
Palenčár – Jelínek,Halász,R.,Ratica,Mikita J.Kovár,Krutek,Mikita M., Blahušiak,Peško,Koller
Striedali: Osvald, Dóci,Tondra,Tóth,Halász F.

Hodnotenie trénera Sekota:
Do zápasu sme vstúpili veľmi zle, v 1 min. sme inkasovali gól po zlej rozohrávke brankára. Chvíľku nám trvalo, pokiaľ sme sa znova vrátili do zápasu a hlavne k tomu čo sme si povedali pred zápasom. Postupne sme začali mať viac z hry ako domáci a po krásnej strele sme vyrovnali gólom Tótha. Od tohto momentu sme mali hru (75%) až do konca vo svojej režií, ale žiaľ sme nepremenili čo sme mali a súper z rýchlych brejkov tiež, takže remíza je na koniec spravodlivá.”

FK Inter bratilsava U13 – Vasas FC 2:5 (2:2)

Góly: Grúber,Kovár
Zostava: Palenčár – Olejár,Bazelides,Halász,Jelínek,Kovár,Petrovaj,Krutek,Ratica,Grúber,Blahušiak
Striedali: Lichá,Pavuk

Hodnotenie trénera Sekota:
“Hodinu sme držali krok so súperom a hrali výborný futbal, čo sa nedá povedať o poslednej 20 minútovke, v nej boli hostia lepší vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene doviedli zápas do víťazného konca.”

FK Inter Bratislava – FK Hodonin 6:1 (4:1)

Góly: 14., 34. a 43. Popelak, 5. Hric, 13. Meteleha, 46. Kovar
Zostava: Palencar – Kudlicska, Halcin, Jamrich, Halas – Harceg, Meteleha, Durica – Popelak, Hric, Krchnak (Kovar)

Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Po veľmi dobrom vstupe do zápasu sme už v 14. minúte viedli najmä vďaka agresívnemu vysokému pressingu 3:0. Aj naďalej sme boli lepším družstvom a pridali sme zaslúžene ďalšie góly. Oproti posledným zápasom sme výrazne zlepšili všetky atribúty našej hry, aj napriek problémom pri skladaní zostavy. Verím, že chalanom víťazstvo pomôže do ďalšej práce”

FK INTER BRATISLAVA U 15 – Hodonín U 15 1:4

Gól: Nemec

Hodnotenie trénera Vargu:
“Ďalší zápas v prípravnom období sme odohrali s veľmi kvalitným súperom z Hodonína. Od úvodu sa hral zápas vo vysokom tempe. Je potešujúce, že chalani sa z týždňa na týždeň zlepšujú. Aj keď výsledok tomu nezodpovedá, bol to vyrovnaný zápas. Veľmi dobre sme kombináciou dokázali vychádzať z obrannej zóny a vypracovali sme si aj dostatok strleckých príležitostí, len nám chýbal väčší dôraz pri zakončení a aj v pokutovom území súpera. Negatívum v tomto zápase bolo, že sme inkasovali 3 krát zo štandartných situácii, kde sme boli nedôrazní a musíme na tom popracovať”

FK INter bratislava U 16 – Domino U 17 4:3

Góly: Vlček 2, Bubeník, Hedera
Zostava: Gálik – Pančík, Števaňák, Kliment, Šarmír, Zbudila, Čief, Majtán, Hedera, Vlček, Komiňák (Bubeník, Jamrich)

Hodnotenie trénera Pančíka:
“Naši chlapci kategórie U16 (r.n. 2002), doplnení o Gálika a Bubeníka odohrali ďalší prípravný zápas, tentokrát proti prevažne starším chlapcom z Domina U17. Zápas sme síce vyhrali len tesne 4:3, ale obraz hry bol  diametrálne odlišný ako výsledok. Hru sme mali v podstate celý zápas jednoznačne v rukách. Diktovali sme tempo hry a súper sa snažil hroziť len z občasných protiútokov, ktoré sme, ale v pohode likvidovali. Bohužiaľ sme urobili dve veľké chyby pri otváraní hry a súper to dokázal potrestať a raz súper skóroval krásnou strelou z priameho kopu. O ostatné sa v zápase postarali už len naši chlapci. Výborne sme kombinovali a zhruba od 30 min., keď už súper pomaly strácal koncentráciu, začali sme sa dostávať aj do dobrých príležitostí. V prvom polčase sme využili dve šance po veľmi pekných akciách, keď sa dvakrát presadil Vlček. V druhom polčase sme mali príležitostí podstatne viac, ale dali sme už len dva góly.”