Žiaci hrali zápasy s Levicami a Karlovkou

Žiacke kategórie odohrali počas víkendu 4 zápasy. Mladší žiaci (U12, U13) si pripísali výhry nad tímom FK Slovan Levice a starší žiaci si podelili po výhre a prehre s MFK Karlova Ves.

dsc_0257_2

FK Inter Bratislava U 12 – FK Slovan Levice 24:1

Góly: Zajac 5, Bottán 4, Jenčo 3, Marčík 2, Sivak, Repiský, Javorský, Pavuk, Kočan, Dornai, Jakubík,
Iuhanyaková, Belašič, Gbelský
Zostava: Szollos / Smieško, Javorský / Repiský / Dornai / Hatina / Madej / Iuhanyaková / Štefanovič / Harach, Jakubík ,,C,, / Zajac / Marčík / Gbelský / Kočan / Pavuk / Willems, Jenčo / Bottán / Sivák / Belašič / Pék / Ragan

Hodnotenie trénera Marciho:
“Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď v 5.minúte bolo už 5:0. Od 1. minúty sme ich vysoko napádali z čoho sme ťažili prakticky celý zápas. Gól sme inkasovali po nedôslednom dostúpení hráča, ktorý išiel sám na bránu. Celý zápas sme odohrali, tak ako sme ho chceli odohrať. Nepúšťali sme súpera do šancí, po vynikajúcom návrate hneď po strate lopty ihneď snaha o získanie. Držali sme loptu, hrali kombinačne, to čo sme chceli hrať, to sme dodržali a strelili aj veľa gólov. Chlapci predviedli naozaj dobrý kolektívny výkon a keď v tomto budú pokračovať, budú sa určite posúvať vyššie a budú napredovať v ich hráčskej kariére. Bolo to ich premiérové víťazstvo od prechodu z prípraviek do 1.ligy mladších žiakov U12 z čoho mali nesmiernu radosť.”

FK Inter Bratislava U 13 – FK Slovan Levice 1:0

Góly: Ratica
Zostava: Palenčár,Lichá, Halász,Ratica,Jelínek ©,Pyšný.Petrovaj,Blahušiak,Kovár,Krutek,Vysocký
Striedali: Bažík,Ondruš,Mikita J.,Olejár,Osvald,Mikita M.,Grúber,Vaňo,Makky

Hodnotenie trénera Sekota:
“Dnes sme na domácej pôde privítali mužstvo FK Slovan Levice. Prvý polčas nám herne celkom nevyšiel, hlavne zásluhou nepresných prihrávok, čím nám viazla hra a nevedeli sme sa dostať do tempa. Druhý polčas bol z našej strany výborný, hralo sa na jednu bránu, vytvorili sme si tlak, šance ale v koncovke sme sa doslova vytrápili, pokiaľ sme neskórovali vďaka Raticovi.”

MFK Karlova Ves – FK Inter Bratislava U15 6:0

Zostava: Mateleha – Lenický, Nemec (C), Jakubec, Struhár, Demjanović, Dornai, Mateleha, Chrupka, Lovás, Biesik

Hodnotenie trénera:
“Tento zápas sa hodnotí veľmi ťažko. Vybuchli sme v ňom, úplne vo všetkom. Súper nás vyzliekol úplne do naha. Prekukol náš systém 4-3-3 a výborným pressingom nás dostával do neriešiteľných situácii a v mužstve nebolo hráča, ktorý by zobral zodpovednosť na seba. Snažili sme sa otvárať hru, ale boli sme veľmi nepresní a pod tlakom. Cez polčas v kabíne sme sa snažili mužstvo ukľudniť a nabudiť. Úvod druhého polčasu nám herne vyšiel, prvých desať minút sme si vypracovali šance, chceli sme ešte niečo so zápasom urobiť. Bohužiaľ sme nedali penaltu a chvíľku na to sme inkasovali štvrtý gól a to naše mužstvo položilo psychicky  a už sa zápas len dohrával. Musíme si vyhrnúť rukávy a tvrdo pracovať na systéme 4-3-3. ”

MFK KARLOVA VES – FK INTER BRATISLAVA U14 1:2

Góly: Aidi, Harceg
Zostava:
Klimek A., Halcin, Dobrovodsky, Polak, Šumsky, Vejřík, Tarana, Harceg, Aidi (55.Šteflovič), Krchnak (45.Drabek), Hric

Hodnotenie trénera Majerníka:
“Prvých 10 min sme začali veľmi nervózne, boli sme netrpezliví pri zakladaní útoku a ľahkými stratami lôpt v prípravnej zóne, sme dovolili sa dostať súperovi do niekoľkých nebezpečných zakončení. Potom sme uz v zápase dominovali, držali sme loptu, kombinovali a vytvárali si aj gólové príležitosti. Vyhovovalo nám aj to, že super nás nechal hrať, nenapádal nás tak agresívne pri rozohrávke od brankára a preto nám fungovalo zakladanie útoku a kombinačná hra v strede ihriska (aj keď samozrejme tam bolo veľa nepresností a veľa pokazených prihrávok). Chýbala nám aj väčšia efektivita a pokoj pri zakončení. Súper hrozil len strelami z väčších vzdialenosti a zo štandardných situácii (z jednej z nich padol vyrovnávajúci gól). V druhom polčase sme zlepšili pohyb  a dobrým napádaním získavali veľa lôpt na súperovej polovici, len znovu sme boli v zakončení nepresní…súpera sme však do konca zápasu nepustili do vyloženej šance. Mrzí  ma to, že rozdiel v skóre bol len jednogólový, pretože sme boli v zápase jasne lepší.”

Autor: Matej Kraus