Žiaci si zmerali sily s Pertžalkou a Levicami

Mladší žiaci si počas v poslednom ligovom kole zmerali sily s Petržalkou, zatiaľ čo ich starší kolegovia odohrali zápasy proti Leviciam.

fb_img_1512468051275

FK Inter Bratislava u 12 – FC Petržalka u 12  10:3 (2:3)

GólySivák 3, Borovský 2, Jenčo 2, Jenčuš, Štefanovič, Javorský
ZostavaSmieško / Szollos – Iuhanyaková / Madej / Nilaš – Pavuk / Zajac (C) / Harach – Stratov / Štefanovič – Willems / Bodics / Gbelský / Jenčuš – Sivák / Jenčo – Javorský / Marčík / Borovský
Hodnotenie asistenta Marka
V 1. polčase sa hral rozdielny futbal na oboch stranách. Brankár Smieško veľa roboty nemal, naopak v druhej bráne Szollos sa vyznamenal pri dobrých strelách súpera. Myslím si, že na tomto ihrisku chlapci vstúpili chlapci do zápasu nervózni a nechali súpera hrať. Postupne do polčasu sa hra vyrovnala. Na prvom ihrisku ako som spomínal, sme mali dostatočné šance, boli tam dobré myšlienky, žiaľ nevyužili sme ich a polčas sme prehrali 2:3. Po polčase bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Chlapci hrali na pokraji svojich síl, môžem si dovoliť tvrdiť, že až v takom nasadení a s takým úsilím, ako proti akadémií Galatasarayu Istanbul. Naozaj nemôžem nikomu nič vyčítať. Vznikali pekné kombinácie, dobré myšlienky aj s gólovým efektom. Nechali na ihrisku všetko a to bol výsledok ich práce. Škoda ešte nevyužitých šancí a dva nepremenené pokutové kopy, no myslím, si že výsledok 8:0 v 2. polčase hovorí za všetko.

FK INTER BRATISLAVA u 13 – FC PETRŽALKA u 13 10:3 (2:3)

Góly: Jelínek (11m), Halász 2
Zostava:
Grúber – Tondra,Halász,Ratica,Jelínek,Kovár,Krutek,Mikita M.(c), Blahušiak, Pyšný,Pápay
Striedali:  Palenčár,Bazelides,Ondruš,Mikita J.,Olejár,Petrovaj,Bažík,Koller
Hodnotenie trénera Sekota:
“V prvom polčase sme boli lepším mužstvom a zaslúžene sme do kabín išli s 2 gólovým náskokom. V úvode druhého polčasu hostia hneď skórovali a začali byť aktívnejší ako my, ale tlak a snahu súpera o vyrovnanie sme ustáli. V závere sme sa presadili aj po tretí krát.”

FK Levice U 14 – FK Inter Bratislava U 14 0:8 (0:2)

Góly: Hric 5, Šumský, Harceg, Klimek A.
Zostava: Špigút – Kudlicska (Halcin), Polák, Dobrovodský, Šumský (Jamrich) – Harceg, Tarana (Klimek A.), Mateleha – Ďurica, Hric, Krchnák (Husár)
Hodnotenie trénera Vilčinského:
“Počas celého zápasu sme jasne dominovali a vytvorili si obrovské množstvo šancí. Prvý polčas sme mali problém
s ich premieňaním a tempom pohybu. V zápase sme predviedli niekoľko ukážkových akcií a kolmých prihrávok.
Zápas mohol skončiť ešte výraznejším rozdielom.”

FK LEVICE U 15 – FK INTER BRATISLAVA U 15 2:0 (2:0)

Góly: 3. Thaly, 12. Berkeš
Zostava: Džavoronok – Jakubec, Gomkoto, Tóth, Vašš, Demjanovič, Struhár, Chrupka, Nemec (C), Lenický, Njambi
Hodnotenie trénera Vargu:
“Od začiatku zápasu sme boli aktívnejší, futbalovejší a vytvárali sme si gólové príležitosti. Súper sa z nakopnutých lôpt dostal dva krát k našej bráne a v 12. minúte bolo 2:0. Chalani to však nezabalili, dreli ďalej, kombinačne sme predčili súpera po všetkých stránkach. 80 % zápasu sme strávili na polovici súpera, ale nedokázali sme skórovať ani do prázdnej brány. Dominancia v herných činostiach bola na našej strane, ale body zostali domácim.”